Zapomeňte na starosti všedního dne a užijte si luštění s trochou nekorektního humoru. Aneb jak říkával Miroslav Horníček: „Smysly můžou slábnout, a slábnou. Ale jeden smysl může léty sílit a růst: smysl pro humor.“
Atlas světa v mapách je luxusní kniha určená pro děti, která nabízí fascinující pohled na naši planetu prostřednictvím detailních map a ilustrací. Tento atlas pokrývá všechny kontinenty, od Antarktidy po Arktidu.
Čechy na počátku dvacátého století, Amerika třicátých let, Praha a Paříž roku 1942, Československo v šedesátých a osmdesátých letech, Rio de Janeiro, Sarajevo a New York dnes.
Díky pestrému výběru aktivit si vaše dítě rozvíjí základní dovednosti, jako je počítání, vybarvování, kreslení, logické uvažování, jemná motorika a mnoho dalšího.
Tato výpravná obrazová kniha představuje některé z nejzajímavějších tratí na všech kontinentech a odhaluje místa, příběhy a zážitky, které takto do hloubky dokáže vyprávět jen železnice.