Nejprodávanější tituly - červenec 2024
hudba

80 Největší hity & duety
Jubilant Petr Spálený (22. 3. 1944) představuje nově sestavenou kolekci 23 skladeb, mapujících jeho kariéru od roku 1967 až do druhé dekády třetího tisíciletí.
hudba

80 Největší hity & duety

316 Kč
From Cradle to Coffin
Album výtečné blues-rockové kapely s exkluzivním hostem u bicích.
hudba

From Cradle to Coffin

316 Kč
HEXE - 10%
Momentálně již několik let hibernující legendární skupina Priessnitz konečně doplňuje svým stále početným fanouškům diskografii o poslední nedostupné album. Jedná se o desku Hexe, která původně vyšla před rovnými třiceti lety!
hudba

HEXE

404 Kč
364 Kč
Když chlap svléká tmu
Před dvěma lety herec a muzikant Igor Orozovič odstartoval svoji sólovou hudební dráhu koncerty, které se těší velkému zájmu a často bývají vyprodané napříč Českem i Moravou.
hudba

Když chlap svléká tmu

431 Kč
Papercuts  (Singles Collection 2000-2023)
Singlová kolekce Papercuts - Singles Collection 2000-2023 je první oficiální sbírku hitů skupiny Linkin Park. K devatenácti známým položkám kapela přidala dosud nezveřejněnou nahrávku, kterou s Linkin Park udělal zesnulý zpěvák Chester Bennington.
hudba

Papercuts (Singles Collection 2000-2023)

926 Kč
Plamen
Kateřina Marie Tichá dozrála v mimořádnou osobnost domácí populární hudby. Nahrávka Plamen je plná křehkých emocí, podmanivých melodií a půvabné poezie. Kateřina Marie Tichá jí natočila s kapelou Bandjeez.
hudba

Plamen

431 Kč
Anebojo!
V roce 2017 vydal Jan Burian album Improvizace, které vzniklo na základě setkání dvou rozdílných hudebních světů. O šest let později z nevydaných nahrávek sestavil album druhé – Anebojo! – a dal mu výstižný podtitul Jiné vířivé tance kolem klavíru.
hudba

Anebojo!

270 Kč
BOX
Jubilejní reedice již čtyři dekády zásadního rockového alba.
hudba

BOX

575 Kč
Osmdesát
Kulaté životní jubileum zastihuje obdivuhodného Václava Neckáře na koncertních pódiích i v nahrávacích studiích. Přes všechny nástrahy osudu si udržel pěveckou vitalitu, kapelu Bacily pod vedením bratra Jana a úžasný repertoár, ...
hudba

Osmdesát

575 Kč
Pramínek času
Dvacet let společného hraní v triu oslavili Ivan Hlas, Norbi Kovács a Jaroslav Olin Nejezchleba tím nejlepším způsobem: natočili šestnáct písniček, které mají rádi a které je provázely celou tou dlouhou šňůrou.
hudba

Pramínek času

315 Kč
Slečna náročná

Třetí album Terezy Černochové je dalším hudebním posunem na její sólové cestě. Je autorské a vyzrálejší, sebevědomější a ženské.

hudba

Slečna náročná

314 Kč
Come Dance With Me
Seana Barryho znají nejen posluchači koncertů popové zpěvačky Lenky Filipové, ale i návštěvníci rockových koncertů Jana Hrubého a jeho přátel.
hudba

Come Dance With Me

270 Kč
Dicke Titten
Čtvrtý singl z alba ZEIT na limitovaném 7" vinylu. Obsahuje originální singl a verzi od bavorské dechovky LaBrassBanda.
hudba

Dicke Titten

503 Kč
Dýchej
Mimořádné album, které získalo 3 ceny Anděl a je završením nenapodobitelné hudební cesty Davida Stypky. Charismatický písničkář ze severu Moravy připravil jedenáct autorských písní.
hudba

Dýchej

593 Kč
El Presidento
Nové album skupiny Kabát, vydané v říjnu 2022.
hudba

El Presidento

299 Kč
Moje rodina
LP album "Moje rodina" IVANA MLÁDKA, album plné osobitého humoru a písniček nyní vychází pro případné zájemce pouze o toto album s původní titulkou digitálně samostatně.
hudba
Ukázky

Moje rodina

62 Kč
NOP 1
Kapelu NOP tvoří tři výrazné a nezaměnitelné hudební osobnosti. Písmeno N patří Norbimu Kovácsovi. Za písmenem O se skrývá rockový violoncellista, baskytarista a zpěvák Jaroslav Olin Nejezchleba. P obsadil houslista Pavel Fischer.
hudba

NOP 1

270 Kč
Ad Libidum
Dvojalbum Ad Libidum s živou nahrávkou z roku 1979 přináší sestřih jednoho z koncertů tria a je potvrzením jejich společné tvůrčí snahy jít proti proudu.
hudba

Ad Libidum

315 Kč
Celebrate the Music of Peter Green and the Early Years of Fleetwood Mac
Album je záznamem unikátního koncertu, na kterém byla vzdána pocta legendárnímu kytaristovi, a rovněž druhému spoluzakladateli Fleetwood Mac, Peteru Greenovi a rané tvorbě této kapely, která se hluboce vepsala do dějin populární hudby.
hudba

Celebrate the Music of Peter Green and the Early Years of Fleetwood Mac

1 385 Kč
Pro radost. For Joy
Živá nahrávka byla pořízena 30. 7. 2020 v rámci Připomínek Folkových prázdnin v Náměšti nad Oslavou.
hudba

Pro radost. For Joy

269 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 33 položek
1 2 > >>