Podrobná turistická a cykloturistická mapa v mierke 1:25 000 v slovenskej jazykovej mutácii. Na zadnej strane: krajinovedný sprievodca, popis vybraných túr, informácie o horských chatách na slovenskej a poľskej strane pohoria.
Ve druhém díle nás autor povede od Zlatého tygra, o němž byl díl první, na Nové Město do dalších slavných pražských hostinců, jejichž osudy se proťaly s českými kulturními dějinami a jež tak spoluvytvářely specifickou českou subkulturu.
Turistická a cykloturistická mapa v mierke 1:50 000 v slovenskej jazykovej mutácii. V mape je zachytené územie celej kriváňskej časti Malej Fatry a na západe siaha až po Rajecké Teplice a Hričov, na východe je celý Dolný Kubín a Ružomberok.
Norské království, jednu ze skandinávských zemí, navštěvuje každý rok několik desítek tisíc českých turistů.
Tato publikace se snaží postihnout základní rysy dějin této země.
Vraťte se v čase a přijeďte do Říma obdivovat nesmrtelnou architekturu a ducha tisíce let staré kultury. Věřte, že takový zážitek bude nezapomenutelný.
Třebaže se Estonsko českému čtenáři může zdát zemí málo známou a vzdálenou, jeho dějiny jsou zajímavé a právě z českého hlediska v mnohém dobře pochopitelné, a dokonce i blízké.