Kniha Let’s baROCK! je zábavnou alternativou k akademickým encyklopediím dějin barokního divadla. Publikace je založena na stejném principu jako celá tvorba Geisslerů: propojuje hravě staré s novým tak, aby to čtenáře bavilo.
Kniha zodpovídá 101 otázek kolem dějících se procesů ve vesmíru. Opírá se o nejnovější poznatky v oboru. Napsaná je pro nadšené pozorovatele večerní oblohy i širokou veřejnost se zájmem o astronomii.
Svět dinosaurů nás nepřestává fascinovat. Objevy zkamenělin z druhohor jsou v poslední době tak časté, že je těžké držet krok s nejnovějším vývojem poznání.
První díl unikátní trilogie Jaroslava Čvančary Někomu život, někomu smrt mapuje historii československého státu v letech 1939-1941, od plánování německé invaze až po období tuhého heydrichovského režimu..
Velká řádka sportovních momentů zůstala navěky ztracená propadlišti dějin, ovšem jsou i takové momenty ze světa sportu, které nebudou nikdy zapomenuty.
Překrásně ilustrovaná kniha je věnovaná legendárním japonským válečníkům samurajům. Samurajové, zvaní také buši, vládli v zemi vycházejícího slunce několik staletí a přispěli k jejímu sjednocení.