Kolekce dvou kompilačních CD přináší celkem 30 největších hitů několikanásobné držitelky ocenění Zlatý slavík a stálice české populární hudební scény Hany Zagorové.
Druhé studiové album Terezy Maškové je výrazným posunem v její sólové tvorbě. Na albu, které nese název Svět je málo růžový, se Tereza podílela autorsky v mnohem větším rozsahu, než tomu bylo v minulosti.
Jitka Vrbová je nepřehlédnutelnou personou české trampské a country muziky.
Se svým dlouholetým kamarádem a spolupracovníkem Standou Chmelíkem nazpívali a nahráli desítky písniček, z nichž mnohé doslova „zlidověly”.
Dvojalbum Ad Libidum s živou nahrávkou z roku 1979 přináší sestřih jednoho z koncertů tria a je potvrzením jejich společné tvůrčí snahy jít proti proudu.
Album Jiřího Dědečka Nebudu bydlet v Québecu přináší – po jedenácti letech od vydání CD natočeného se skupinou Úterý – nový autorův repertoár. Tradičně syrové a přímočaré písně jako Potkan, Sněmovní, Udavači.---
Vladimír Mišík, jehož poslední deska Jednou tě potkám získala šest cen Anděl a zaznamenala vynikající ohlasy, vydává v září 2021 nové studiové album s názvem Noční obraz.