Upír Wulfe zmizel. Někteří by to asi nepovažovali za velkou ztrátu, jelikož je smrtelně nebezpečný, s největší pravděpodobností šílený a právě teď považuje za vrchol „zábavy“ šmírování mojí maličkosti.
Poutavá romanticko-dobrodružná fantasy, v níž se hlavní hrdinka Běla, patnáctiletá středoškolačka s běžnými starostmi a povinnostmi, ocitá v říši dávných Atlantiďanů, jejíž vůdci si chtějí podmanit celý lidský svět.
Vypravíte se do vesmíru, setkáte s mimozemšťany, budete cestovat časem, budete se smát, bát i hloubat nad tím, co nás ještě v oblasti genetiky možná čeká a nemine, protože věda a fantastika patří neodmyslitelně k sobě.
"Lapena v síti vlastních lží. Druhý díl vílí fantasy romance."
Když Brie přišla o svoji sestru, která padla do spárů víl, myslela si, že život už nemůže být horší. Pak se ale zamilovala do dvou princů… a věřit teď nemůže ani jednomu.
Tolkien? Máme k němu mapu!
Fiktivní svět J.R.R. Tolkiena je tak velký, jako lidská představivost, takže atlas poslouží jako užitečný průvodce. Berte tuto knihu jako vaši navigaci ke Středozemi a Zemím neumírajících.
NADIA, POMOCNÁ ZDRAVOTNICE PRO FIRMU V SOUKROMÉM VLASTNICTVÍ ZNÁMOU JAKO TRAUMA TEAM INTERNATIONAL, jako jediná přežila nezdařenou záchrannou misi, která se proměnila v přestřelku.
Pokračování ságy o družině Horských šelem. Uprostřed divočiny zakládají mistři Jagha, Grulta, Ranky a Koré město Haven, ve kterém mají žít vedle sebe původní obyvatelé divočiny a zástupci kolonistů.
Magické plameny běsní, ocelové čepele se taví, bohové se mezi sebou perou. Bitva o Velechrám jde do finále! 6. díl jedné z nejúspěšnějších sérií žánru LitRPG.
Co je smyslem tvého bytí? Prastaří a mocní Metaválečníci se celé věky vraždí, trýzní a zrazují v neustálé honbě za naprostým vzájemným zničením. Chmurného Válečníka začne nesmyslné zabíjení nudit, a tak se vydá hledat pravdu o svém životě.
Obávaní lovci čarodějnic – včetně legendárního Mathiase Thurlmanna - pronásledují zlo městečky a vesnicemi středověkého Starého světa a bez milosti ničí všemi prostředky, které mají k dispozici, cokoliv, co si dovolilo spojit se s Temnými silami.
Svět protínaný obřím potrubím a obydlený dinosaury, létající města… a všudypřítomná „síť“, která ovládá
všechno a všechny. Mladý pouštní pastýř, kterému
vybijí celé stádo, odejde do města hledat pomstu…
Zdánlivě nudné Moldánkovské věže se opět stávají dějištěm záhad, napínavých pátrání a nemilosrdných slovních soubojů. Zdejší škola pro ne právě bystré syny ne právě bohatých rodičů je na mizině a hrozí jí zánik.