Našla hrdinu, nebo se spolčila s ďáblem? Londýn roku 1814 se nepřestával bavit skandály lorda Hawksmoora. Benjamin byl oblíbencem nejvyšší společnosti a milovala ho i chudina.
Rose Cassidy doopravdy nežije, jenom přežívá. Už dávno otupěla vůči všem pocitům. Když ji však v rámci boje o moc unese mafián Danny Black, zaplaví ji čirý děs. A ještě něco – nezkrotná touha. Už o něm slyšela různé zvěsti. Prý je bezcitný. Chladnokrevný.
Když Stella v poště objeví pozvánku na svatbu konající se na jednom z nejkrásnějších míst ve městě, dojde jí, že tady něco nehraje. Adresátem totiž není ona, ale její bývalá spolubydlící, po níž se slehla zem.
Romantický příběh z počátku 19. století s tajemstvím. V jeho centru se ocitají obě osobité hlavní postavy románu, když jako agenti nahlížejí do zákulisí zpravodajské služby a potýkají se s nástrahami vzájemné lásky.
První lásky jsou často bláznivé a nepochopitelné. Přesně takovou prožívám i já. Naprosto šílenou platonickou lásku ke klukovi, který nemá o mých citech nejmenší tušení. Dopřává mi jen tvrdé rány pěstmi a šikanu, přesto ho nedokážu vyhnat ze srdce.
Zatím nejlepší kniha od Marcy. 500 stran úžasného čtení. Zoe se v poslední době lepí smůla na paty. Stará se o vážně nemocnou matku, kvůli čemuž přišla o poslední zaměstnání, a o novou práci ne a ne zavadit.
Dobrodružně dramatický a milostný příběh z doby osidlování amerického Nového světa, kam za lepším a svobodnějším životem s mnoha ideály mířilo množství anglických a skotských kolonistů.