Co zbylo z dinosaurů? Jakou měli barvu a jak velké bylo dinosauří vejce? Proč vlastně vymřeli a kdo je jejich nejbližší žijící příbuzný? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v této knize s odklápěcími okénky a krásnými ilustracemi.
Kouzelné čtení na dobrou noc pro děti. Medvěd už se chystá spát, ale nejprve musí dát dobrou noc všem svým zvířecím kamarádům. Pomůžeš mu je najít? Vsuň kouzelnou baterku mezi stránky a zjisti, kdo se ukrývá v každé ilustraci, zobrazující noc.
Pojď s námi navštívit paní doktorku. Nejprve musíme počkat v čekárně, kde je spousta hraček a jiných dětí, které dnes také musí na kontrolu. Po chvilce ale jsme již na řadě a jdeme k paní doktorce do ordinace!
Dobrodružství! Při tom slovu se nám vybaví daleké cesty do cizokrajných končin, Afrika, šelmy. Naopak kdo sedí doma, je pro nás pecivál. Nenechme se ovšem mýlit, i doma lze zažít neskutečná dobrodružství – jenom je třeba umět se dívat.
Kocourek Hubert se zlobí a to pořádně! Aby taky ne – koho by bavilo zkoušet si už páté boty nebo poslušně sedět v tramvaji, když daleko větší zábava je klečet na sedačce a dívat se z okna!