„Chci být jedním z nejlepších hráčů všech dob.“ Autor knihy nejdříve pátrá ve Funchalu, hlavním městě Madeiry, ‚Zeleného ostrova‘, po prvních krůčcích chlapce s velkým snem, aby se s ním pak osobně setkal v Madridu.
Autor mapuje život Diega Maradony od jeho skromných začátků v chudinských čtvrtích Buenos Aires přes slavné roky v Barceloně a Neapoli až po legendární argentinské vítězství na mistrovství světa v roce 1986.
Výbor analýz, glos a polemik Bohumila Nekolného k tématu provozování a podpory kultury a umění v Česku navazuje na publikaci Divadlo a společnost kolem roku 1989. Kniha je také výukovým materiálem pro studenty kulturního managementu.
Svět podle frontmana System of a Down
Strhující autobiografie hudebníka, skladatele a zpěváka, jenž proslul především jako frontman kapely System of a Down. Paměti činorodého Serje Tankiana se netočí výhradně kolem muziky.