Nová odhalení minulosti rodiny Russellových přinášejí komplikace, které nikdo neočekával. Ani Oliver, držící si odstup od důležitých žen svého života, ani Clara, jež ho chce přimět k usmíření a na všechno zlé zapomenout.
Romantický příběh s nádechem magie o tom, jak je důležité přijmout minulost a otevřít se kráse přítomnosti. Sedmnáctiletá Eleanor je tím posledním člověkem v Salemu, který by věřil na kouzla a čáry.
Lákavě lechtivé téma spisovatelky erotických příběhů, jež je zároveň nevěstou faráře, který je pověřen vypátráním její identity; Anglie kolem roku 1816.
Oddat se svému nadšení pro jazyk Vikingů a nechat se pohltit prací na archeologických vykopávkách je přesně to pravé, co Linnea Bergerová po nedávné traumatické události potřebuje.
Třetí kniha Hany Lasicové vypráví příběh nemanželské Anny z Banské Šťiavnice, která odešla jako dvanáctiletá do Vídně, aby tam pracovala jako služka v jedné vysoce postavené rodině.
First in the bestselling Folk of the Air trilogy. The sequels - The Wicked King and The Queen of Nothing - are the winners of/won the Goodreads YA Best Fantasy in 2019 and 2020.
Dvě trýzněné duše, jedna smrtící hra. Kdo přežije? Potom, co Beau nechala svého snoubence u oltáře a odešla od miamské policie, nemá její život žádný směr.
Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala.
Lillian Bowmanová je mladá, krásná, kurážná a nepředstavitelně bohatá americká dáma. Zdánlivě má všechno – jen se jí pozoruhodně nedostává ctitelů. Na vině je bezesporu neurozený původ.
Slečna Antonia se posledních pár let starala o matku, a tak moc dobře ví, že láska na ni už nečeká. Pokud se chce provdat, bude to jedině manželství z rozumu. S lordem Philipem jsou přátelé už od dětství, ale dlouhá léta se neviděli.
Harry je úspěšný chovatel závodních koní, tak trochu dobrodruh a zarytý svobodný mládenec, který rozhodně nemá v úmyslu nechat se chytit do léčky zvané manželství.
Světová četba pro školáky je edice bohatě ilustrovaných, citlivě převyprávěných a zkrácených děl světové literatury. Hlavními postavami je chlapec Romeo a dívka Julie, kteří jsou do sebe bláznivě zamilovaní. A to i přes nepřízeň svých rodin.
Becca neměla Vánoce nikdy v lásce. Letos navštíví sestru Lauru, která vede malou kavárnu a poprvé se těší na maratony vánočních filmů, které obvykle považuje za čiré utrpení.