Alchymista se dočkal komiksového zpracování ve stylu manga!
Největší brazilský bestseller všech dob láká nové čtenáře i tři
a půl dekády od prvního vydání.
Jean Dufaux napsal epos nacházející se někde mezi postapokalyptickým příběhem a historickou fantasy pro dva velikány italské komiksové ilustrace: první album kreslil Paolo Serpieri, poté na něj navázal Riccardo Federici.
Jeff Lemire a Andrea Sorrentino stvořili Mýtus Sadu kostí. Ten svět se podobá našemu, ale pod jeho prahem číhá temnota se svou sestrou nicotou. A tam… tam žijí prastaré bytosti, o jejichž existenci má ponětí jen málokdo.
Biografický komiks Hitler (Gekiga Hittorá, 1971) je jedním z prvních historických děl slavného japonského kreslíře a scenáristy,
jenž s potměšilým humorem vykresluje osud nechvalně proslulého německého vůdce.
Komiksová série Křídový panáček získala cenu Muriel za nejlepší kresbu, nominaci na Zlatou stuhu a byla zařazena do katalogu Nejlepší knihy dětem. Nyní všech sedm sešitů konečně vychází v jedné vázané knize.
Komiksový strip ze života neurotika, ironika, notorického hledače smyslu života, který nachází jen pochybnosti, věčně neúspěšného sukničkáře a vtipného filosofa, který je na psychoterapeutově lenošce pečený vařený.
Bude zima, bude mráz, kam se, Hildo, kam schováš? Palčáky nasadit, teplé šály kolem krku, v tomhle příběhu Hildy a Větvíka bude taková zima, že zmrzne i hrnek horkého kakaa.