Nejen v lese, na statku nebo na poli žijí zvířátka. Některá mají svůj pelíšek přímo u nás doma nebo v ZOO. Pojďme se pobavit se zvířátky známými i těmi, která jsou pro nás exotická.
Minikniha Léto z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejteplejším ročním obdobím. Kniha dětem od 2 let ukáže, čím vším se mohou přes prázdniny bavit.
Přišel čas léta a s ním jsou tu i prázdniny.
Mluvicí kniha Vlastivěda - zeměpisná část z edice Kouzelné čtení shrnuje dětem od 8 let to nejdůležitější z učiva vlastivědy pro 4. a 5. ročník se zaměřením na zeměpisné poznatky o naší vlasti.
Jak se připravují na štědrý den Dvořákovi? Maminka uvázala adventní věnec, děti postavily betlém, napeklo se cukroví a samozřejmě se nezapomnělo ani na úklid. Pro děti 3+.