Nejprodávanější knihy nebo omalovánky v roce 2025
první stupeň
- 10%
Slavný příběh o osiřelém chlapečkovi, vychovávaném dvěma ukrutně zlými tetami, který se díky kouzelnému dědečkovi dostane do nitra nádherné, šťavnaté broskve a najde tam spoustu skvělých hmyzích kamarádů.
první stupeň
Jakub a obří broskev
299 Kč
269 Kč
- 10%
Roztomilé, ale nezkušené štěňátko se vydává na dobrodružnou cestu do okolního světa. Seznamuje se se sluníčkem, s kačerem, s včelkami i se žabkami. Někdy je to veselé, někdy smutné a někdy to bolí - prostě život! Ale všechno nakonec dopadne, tak jak má.
první stupeň
O zvědavém štěňátku
199 Kč
179 Kč
- 10%
Druhý svazek trilogie Vinnetou vychází po letech opět v grafické úpravě oblíbené edice KOD! Vinnetou a Old Shatterhand se stali doslova legendárními postavami dobrodružné literatury.
první stupeň
Ukázky
Vinnetou - Rudý gentleman
499 Kč
449 Kč
- 10%
Knížka Dědečku, vyprávěj o Praze navazuje na ucelenou řadu knih o laskavém dědečkovi a jeho zvídavé vnučce Viktorce.
první stupeň
Dědečku, vyprávěj o Praze
379 Kč
341 Kč