Kouzelný ples s princem si vaše malá princezna nemůže nechat ujít. Až složí všech 25 dílků pohádkového puzzle, bude se moci na bál vydat i s krásnou Popelkou. Přitom si hravou formou procvičí motorické schopnosti, fantazii a trpělivost.
Hra je určena všem zvídavým a bystrým dětem. Princip hry vychází z oblíbené soutěže pro dospělé AZ kvíz. K vítězství je třeba kombinace znalostí a strategických schopností.
Třetí díl fenoménu Dixit s názvem Odyssey je samostatně hratelný, takže notně nepotřebujete základní hru. Přináší nový set 84 karet, které se dají libovolně kombinovat s předchozími díly
Víc hlav víc ví. Proto, pokud chcete vyhrávat, hrajte pro jistotu s dvouhlavými mariášovými kartami. Dejte si klasicky partičku mariáše, nebo sadu karet využijte na sedmu, prší a mnoho jiných her.