Kniha vzniká spolu s celovečerním filmem Hříšník. Ten mapuje kariéru a životní příběh jednoho z nejlepších fotbalistů české historie Tomáše Řepky. Na bývalého kapitána Sparty vzpomínají nejen čeští spoluhráči, ale i hvězdy z anglické a italské ligy.
Kniha Třetí Gilmorovo děvče, plná vtipných postřehů a osobních fotografií, je vřelou, neokázalou a živou knihou vzpomínek ze života ženy, která zanechala v divácích nesmazatelný dojem – a která nemá v úmyslu polevit.
Valencie je město, které vás okouzlí svou kombinací historického kouzla a moderního života. Od procházek po starobylých uličkách Ciutat Vella až po ochutnávky tradiční paelly v La Pepica, Valencie nabízí nezapomenutelné zážitky.
Italský teoretik a kritik umění Renato Barilli se ve své nejznámější knize zabývá problematikou technologického pokroku jako předpokladu definice významu výtvarného umění v rámcích uměleckých stylů.
Šestý díl Výprav jednoho poutníka a neúnavného psavce, který už patnáct let týden co týden píše jeden portrét z nějakého místa spíš blízkého než vzdáleného, spíš běžného než exotického, spíš nenápadného než takového, které musí vidět každý.
Výpravná obrazová publikace je určena milovníkům tradiční gastronomie i těm, kteří rádi podnikají kulinářská dobrodružství. Zavede nás za pokrmy oblíbenými po celém světě i za méně známými specialitami, jež patří mezi skvosty italské kuchyně.