Kniha je věnována proměnám konkurence a její ochrany na digitálních trzích, zejména na těch, kde působí velké online platformy jako Google, Apple nebo Facebook.
Rudolf Kassner (1873 – 1959) byl jednou z nejzajímavějších a zároveň nejméně známých osobností evropského kulturního myšlení první poloviny 20. století.
Medicína je v Česku špičková a zdravotnický systém funkční. Největším neduhem našeho zdravotnictví se tak jeví nedobré vztahy a nedostatečná komunikace mezi pacienty a lékaři.
Tato monografie se v souladu s principy udržitelného rozvoje věnuje významnému a stále aktuálnějšímu tématu – environmentální výchově a vzdělávání v cestovním ruchu.
Tato kniha propojuje vědeckou přesnost s lidskou zkušeností tak, že nejprve ukazuje biologické mechanismy regulace a poté se tiše ptá, jak se tyto mechanismy odrážejí v našem každodenním životě.
Světově nejprodávanější průvodce F1 přichází premiérově v českém vydání, aby vás provedl další fascinující kapitolou nejrychlejšího motoristického seriálu planety.
Kniha představuje nový přístup k léčbě pomocí techniky Gua sha na těle. Je určen profesionálním terapeutům i začínajícím praktikům v oblasti zdraví a wellness.