Kačerov je zpátky přesně takový, jak ho znáte! Kačer Donald se svou nekonečnou smůlou, strýček Skrblík se svým nekonečným bohatstvím, vynálezce Šikula, Kulík, Bubík, Dulík a fůra dalších. Ale tentokrát je přece jenom něco trochu jinak.
Toto není žádná nudná vědecká kniha, ale poutavá cesta neviditelným světem kvantové fyziky, napsaná a nakreslená tak, aby vzbudila u dětí zájem a odpověděla jim na „velké“ a složité otázky o vesmíru.
Ruby, Sapphire i trenéři stadionů se snaží zastavit řádění Kyogra a Groudona. Síla těchto superdávných Pokémonů se však vymyká všemu, co si dokázali představit! Situace je kritická!
V parku se děje něco divného. Proč jsou na stromech nastříkané žluté kříže a v trávníku zapíchané dřevěné kolíky? Gekoni z Divoké trojky zjišťují, že jejich domovu hrozí strašlivé nebezpečí.
STRÝČEK SKRBLÍK je jednou z nejslavnějších a nejstálejších postav v Disneyho světě. Tato sbírka obsahuje nejranější klasické Skrblíkovy komiksy z padesátých let.
Toto je druhá ilustrovaná kniha Agaty Królak o Teovi – hlavním hrdinovi.
Tentokrát se zvídavý chlapec zamýšlí nad tím, co je to krása…
V takových jednoduchých dětských otázkách je síla.