Frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen je výjimečná osobnost. Ačkoli tvrdí, že se nikdy nenaučil pořádně hrát na žádný nástroj a neumí zpívat, jsou mu ochotni naslouchat tisíce lidí. Fanánek je totiž bez nadsázky mistrem slova.
Magických 36 let od vzniku fenoménu českého rozhlasového éteru! Na Evropě 2 začínali Leona Machálková, sourozenci Gondíkovi, ale taky Luďěk Hrzal nebo Vítek Pokorný.
Tři sestry, jedna z nejúspěšnějších českých rockových kapel, v plné síle oslavila čtyřicet let existence a jako dárek sobě a fanouškům nadělila výpravnou obrazovou publikaci.
Publikace Využití resyntézy v hudební kompozici mapuje a porovnává aktuální možnosti resyntézy v reálném čase a její potenciální umělecké využití. Tento průzkum taktéž zahrnuje analýzu a komparaci jejího uplatnění ve vybraných uměleckých dílech.
Putování za hudbou nejodlehlejších míst planety. K naslouchání vzdáleným krajinám zvou čtenáře příběhy, ilustrace a mapy, ale navíc i pečlivě sestavené playlisty, dostupné prostřednictvím QR kódu.