Bilingvní vydání tří skvělých povídek známého amerického spisovatele, představitele "ztracené generace" a jazzového věku, které s humornou nadsázkou vyprávějí příběhy o bohatství a moci.
Tento výbor se snaží být reprezentativním vzorkem Singerovy povídkové tvorby a jsou tu zastoupeny jak jeho "duchařské" povídky, tak ty, které líčí obyčejné - třebaže neobyčejné - lidi.
K učebnici patří do sady ještě cvičebnice Čeština pro cizince C1. Učebnice i cvičebnice jsou jedinečné tím, že obsahují komplexní látku pro nácvik češtiny na prahové úrovni C1.
Učebnice Přehled patologie je určena především pro studenty bakalářských a navazujících magisterských stupňů studia různých směrů na lékařských fakultách.
Publikace osvědčené autorské dvojice dává prostor rodičům a pedagogům, aby se dlouhodobě zabývali podněcováním dítěte v době přípravy na nástup do školy.