Evelyn opustila rodné město a zanechala za sebou vše, co znala. Po letech se vrací zpět. Její návrat rozvíří staré rány a probudí hluboko pohřbenou minulost. Nicolas neodpouští. A Evelyn nebude výjimkou.
Kim rozhodně nebyla připravená na to, že jí zničehonic do života vstoupí – znovu! – Diego, její manžel! A že když odejde, zůstane po něm jenom spáleniště. Zůstanou po něm jenom trosky jejího dokonale naplánovaného života.
Vévodkyně z Roystonu uvede svoji přítelkyni do společnosti a do té doby nenápadná dívka se rázem stane středem pozornosti a pánové se kolem ní jen točí.
Když se Owen Wolfe vrátí z vyhnanství, kam byl deportován za krádež šperků, lady Lýdie se mu snaží všemožně vyhýbat. Ale pak se před ní vyskytne naléhavější problém.