Publikace Skládej a hraj je netradičním klavírním albem, které obsahuje neúplné skladbičky k dotvoření. Jsou určeny pro všechny klavíristy, kteří chtějí zažít tvořivý způsob práce se skladbou.
Nová učebnice nejen pro klasickou kytaru je od Aleše Petržely, autora bestseleru učebnice Elektrická kytara 1 a 2. Tato nová kniha je postavena na unikátní výukové metodě.
Populární tance klasického jazzu ve snadných stylizacích pro klavír zkušeného skladatele a aranžéra Emila Hradeckého (∗1953) patří již léta k mimořádně oblíbenému repertoáru dětí i jejich pedagogů.
Snadné písničky pro klavír jsou jakousi klavírní kuchařkou pro všechny ty, které láká si zahrát písničky s akordickým doprovodem i když doposud na piano nehráli. Je určena pro malé i velké začínající pianisty.
Autorské skladby Vitězslava Štefla na motivy středověkých melodií pro sólovou kytaru. Díky originálnímu stylu autora se můžete ponořit do doby plné rytířů, soubojů i hradních bálů.