Moderní učebnice francouzštiny opravdu pro každého. Je vhodná jak do výuky na středních školách, gymnáziích a univerzitách, tak i ve školách jazykových.
Jednotlivé publikace z edice Diktáty obsahují více než 200 diktátů a cvičení určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.
Cvičebnice španělské gramatiky určená především studentům španělské filologie na univerzitách, ale též všem ostatním zájemcům o prohloubení znalosti španělské mluvnice.
Druhé, rozšířené a upravené vydání. Učebnice ČEŠTINA A0-A2 je určena pro on-line výuku cizinců jak individuálně, tak v jazykových školách a kurzech češtiny pro cizince.
Procvičování češtiny krok za krokem od jednodušších po ty mírně složitější úkoly. Děti si protrénují rozpoznávání písmenek, čtení slov i vět, porozumění textu, jednoduché psaní a mnoho dalšího.
Víte, proč děláme v angličtině všichni podobné chyby? Na vině je náš milovaný mateřský jazyk – do angličtiny nám záludně podsouvá svůj vlastní slovosled, používání jiných časů i zavádějící slovíčka.
Barevná publikace pro začínající studenty češtiny z anglofonních zemí. Nauč se česky je kniha, kterou si zamilují všichni, kdo se zamilovali do češtiny (a ti, kdo se ještě zamilovat nestihli, to po přečtení knihy udělají).