Tato příručka přináší zkušenějším pletařkám návody na lehké letní svetříky, topy a pulovry. Mezi 11 modely jsou zastoupeny ležérní svetříky a topy pro každý den, ale i elegantní ženské modely se stopou extravagance.
Háčkovat tak, aby výsledek vypadal jako pletený? Ano, jde to – slovo „knooking“ je složenina z anglických slov knitting (pletení) a hook (háček) a označuje rukodělnou techniku „pletení háčkem“.
Vstupenka do kouzelného světa hudby! V této knize se dozvíš vše, co potřebuješ znát a umět k tomu, abys sám/sama začal/a hrát jednoduché písně i složitější skladby.
Máte doma malou sbírku známek z dětství, nebo jste pokročilý sběratel? Či jste snad investor hledající nové alternativní produkty? Kniha je na českém, a podle rešerší autora i na celosvětovém trhu unikátním dílem.