Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - zdraví a životní styl

Homeopatie -10%
Knížečka uvádí čtenáře do problematiky homeopatie. Vysvětluje hlavní myšlenku a účinky této léčebné metody, popisuje její vznik a nabízí cenné rady pro komunikaci s homeopatem.
zdraví a životní styl

Homeopatie

98 Kč
88 Kč
Navigátor k sebeléčení a uzdravení -10%
Sada 64 karet s původními akvarely Brigitte Smith a rozsáhlou výkladovou brožurou vám umožní provést zásadní osobní reflexi. Nasměrují vás na kurs uzdravení těla, duše i ducha.
zdraví a životní styl

Navigátor k sebeléčení a uzdravení

399 Kč
359 Kč
Nemoc jako cesta -10%
(2x)
Originální pohled na tělesná onemocnění – infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS.
zdraví a životní styl

Nemoc jako cesta

249 Kč
224 Kč
Růže pro Plúta -10%
Kniha Růže pro Plúta je o proměně. O té, která se vkrádá do našeho vědomí a mění je, o té, kterou sdílíme s přáteli a se všemi lidmi, s nimiž se setkáváme a kterých je stále víc.
zdraví a životní styl

Růže pro Plúta

275 Kč
248 Kč
Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli -7%
(1x)
V knize najdete mnoho rychlých meditativních cvičení, od půlminutových až po pětiminutové, které vám pomohou významně omezit pocit stresu, zlepšit vaše zdraví a získat více energie. Tato meditativní cvičení jsou snadno naučitelná a velmi efektivní.
zdraví a životní styl

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli

219 Kč
204 Kč
Svět bez rakoviny -10%

G. Edward Griffin uvádí důkazy svědčící o tom, že rakovina je onemocnění způsobené nevyváženou stravou – stejně jako kurděje či pelagra – zhoršené nedostatkem nezbytné složky potravy v jídelníčku moderního člověka.

zdraví a životní styl

Svět bez rakoviny

299 Kč
269 Kč
Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři -10%
(2x)

Naučte se, jak /doma/ léčit a diagnostikovat: běžná nachlazení a chřipky, dětské nemoci, alergie apod. Kniha dále obsahuje kapitolu o tom, jak si vybrat správného pediatra.

zdraví a životní styl

Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři

240 Kč
216 Kč
Technika masáže v rehabilitaci -7%
Klasická masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům a je pevnou součástí moderní fyzioterapie. V knize najdete všechny potřebné informace. Dvojbarevná učebnice je doplněná 208 obrázky, mnoha přehlednými tabulkami a slovníčkem.
zdraví a životní styl

Technika masáže v rehabilitaci

529 Kč
492 Kč
Maminko, nezpívej -10%
(12x)
Autorka, matka dvou dětí, popisuje rané dětství svých synů i to, jak vnímá svět kolem sebe její autistický syn. Čtivou formou seznamuje čtenáře s životem rodičů, vychovávajících „začarované“ děti. Získala první cenu za knihu o zdravotním postižení 2009.
zdraví a životní styl

Maminko, nezpívej

198 Kč
178 Kč
Byliny na kožní choroby a rány -10%
Knížka, kterou máte v ruce, je třetí z řady monotematických knih o léčení bylinkami - tentokrát jde o bylinky na kožní choroby a ekzémy všeho druhu, ale i na rány, vředy, bércové vředy, úrazy, pohmožděniny, hemeroidy, bradavice a na celou řadu jiného.
zdraví a životní styl

Byliny na kožní choroby a rány

160 Kč
144 Kč
Zobrazuji 251 - 260 z 277 položek
<< < 1 .. 24 25 26 27 28 > >>