Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - přírodní vědy

Sciencia -20%
Sciencia je bohatě ilustrovaná kniha zaplněná informacemi o tom nejzajímavějším v přírodních vědách. Je to základní příručka pro zvídavého čtenáře každého věku.
přírodní vědy

Sciencia

299 Kč
239 Kč
Matematický vesmír -20%
(2x)
Jak to, že náš skutečný svět lze velmi dobře popsat pomocí matematických struktur? Přední americký kosmolog švédského původu Max Tegmark, profesor na MIT, se ve své nejnovější knize zamýšlí nad samotnou podstatou reality.
přírodní vědy

Matematický vesmír

299 Kč
239 Kč
Pravítko a kružítko -20%
(1x)
Tato unikátní kniha ukazuje, jak jsou geometrické konstrukce, užívané umělci, řemeslníky či architekty po staletí, nejen užitečné, ale i elegantní. Vstupte do světa geometrie bez měření.
přírodní vědy

Pravítko a kružítko

99 Kč
79 Kč
Tajný život stromů -20%
(4x)

Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody.

přírodní vědy

Tajný život stromů

279 Kč
223 Kč
Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce -20%
(1x)
V této útlé a půvabné knize shrnují matematik Matthew Watkins a ilustrátor Matt Tweed základní vzorce z matematiky a fyziky v sympatické a snadno pochopitelné podobě.
přírodní vědy

Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce

99 Kč
79 Kč
Podmaněná planeta -20%
Kniha profesora Univerzity Karlovy v Praze Bedřicha Moldana je druhým, rozšířeným a aktualizovaným vydáním úspěšné publikace, která za rok 2009 získala Cenu rektora Univerzity Karlovy za nejlepší monografii v oboru přírodních a lékařských věd.
přírodní vědy

Podmaněná planeta

310 Kč
248 Kč
Q. E. D. -20%
Víte, který slavný důkaz byl vytesán na Archimedův náhrobek? Jak uvázat na proužku papíru dokonalý pětiúhelník? Zdál se vám už někdy nějaký důkaz zcela zřejmý?
přírodní vědy

Q. E. D.

99 Kč
79 Kč
Evoluce svým vlastním tvůrcem -20%
(6x)

Kniha Miroslava Veverky představuje co do šířky a hloubky zcela ojedinělou syntézu současného stavu vědeckého poznání, a to jak v oblasti přírodovědy, tak i humanitních věd. Velikost souboru 6 MB.

přírodní vědy

Evoluce svým vlastním tvůrcem

249 Kč
199 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 38 položek
<< < 1 2 3 4