Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - zoologie

Atlas ptáků České a Slovenské republiky - 3. aktualizované vydání -10%
Nové vydání celobarevné příručky pro určování ptáků hnízdících nebo častěji zastižených na území obou republik zohledňuje aktuální stav naší avifauny. Na barevných tabulích je vyobrazeno přes 400 druhů ptáků.
zoologie

Atlas ptáků České a Slovenské republiky - 3. aktualizované vydání

350 Kč
315 Kč
Mravenci - život lesního společenství -10%
Tato netradiční vědecká expedice do světa mravenců je díky jedinečnému zpracování bohatá na informace, ale její absolvování se pro vás rovněž stane objevným zážitkem.
zoologie

Mravenci - život lesního společenství

598 Kč
538 Kč
Můj táta je zvíře -10%
Nejen v říši lidí, ale i v divočině je spousta skvělých otců! Vtipná obrázková knížka pro děti i jejich rodiče.
zoologie

Můj táta je zvíře

249 Kč
224 Kč
Planeta hmyzu -10%
Příroda nás ohromuje svou složitostí a hmyz tvoří významnou část těchto důmyslně vybudovaných systémů, v nichž my představujeme jen jeden druh z milionů.
zoologie

Planeta hmyzu

369 Kč
332 Kč
Ptáci Česka a Slovenska -10%
V knize Ptáci Česka a Slovenska jsou zahrnuty všechny ptačí druhy, jež na daném území hnízdily nebo hnízdí od roku 1940. Dozvíte se vše o vzniku ptáků, o vývoji letu, o délce, výšce a rychlosti letu, o ptačí navigaci i ptačí migraci.
zoologie

Ptáci Česka a Slovenska

499 Kč
449 Kč
Ptáci Hradce Králové -10%
Kniha o ptácích Hradce Králové je prvním souborným zpracováním informací o ptactvu města. Kniha je určena mnoha různým čtenářům: milovníkům přírody, kteří se zajímají o život ptáků, ornitologům, pro které je dokumentem o rozšíření jednotlivých druhů.
zoologie

Ptáci Hradce Králové

499 Kč
449 Kč
Rekordy ze světa zvířat -10%

Úžasně ilustrovaný atlas zvířecích rekordů.

Superhrdinové žijí mezi námi – jsou to zvířata! Seznam jejich neuvěřitelných schopností je delší, než byste si dokázali představit.

zoologie

Rekordy ze světa zvířat

269 Kč
242 Kč
Včelařit jako včela -10%
Po mimořádně úspěšném prvním dílu Myslet jako včela přichází autor s další přelomovou knihou, v níž se zabývá včelstvy jako biologickými celky.
zoologie

Včelařit jako včela

399 Kč
359 Kč
Vlk -10%
Vlci v nás již od nepaměti vzbuzují silné emoce. Někteří z nás je obdivují pro jejich působivé lovecké schopnosti, druzí z nich mají strach a zatracují je kvůli útokům na hospodářská zvířata a další je ctí jako mocný symbol divočiny.
zoologie

Vlk

552 Kč
497 Kč
Vlk – Pes – Člověk -10%
Uznávaný etolog Kurt Kotrschal nám ve své knize pomůže nejen lépe pochopit pradávné zaujetí vlkem, ale také nás naučí, jak správně přistupovat k našemu věrnému společníkovi – psovi.
zoologie

Vlk – Pes – Člověk

398 Kč
358 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 65 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>