Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - alternativní medicína

Uzdrav se s autopatií -10%
Učebnice autopatie. Obsahuje stručný a přehledný systém - JAK NA TO při domácím i odborném léčení a při léčení sama sebe.
alternativní medicína

Uzdrav se s autopatií

229 Kč
206 Kč
Med jako lék -10%
Autor předkládá nejnovější vědecké a lékařské poznatky o léčivých vlastnostech medu a zkoumá široké spektrum jeho medicinského využití.
alternativní medicína

Med jako lék

338 Kč
304 Kč
Nemoc jako řeč duše -10%
Autor zde vkládá čtenáři do rukou prostředek k porozumění řeči vlastního těla, k výkladu vlastních symptomů i k navázání vztahu s duševními příčinami nemoci.
alternativní medicína

Nemoc jako řeč duše

389 Kč
350 Kč
Přírodní hormonální léčba -10%
Pokud je náš přirozený hormonální stav vyveden z rovnováhy, například v pubertě, po těhotenství, když ženy i muži (!) přicházejí do let, v období velkého stresu a podobně, může docházet k různým potížím.
alternativní medicína

Přírodní hormonální léčba

289 Kč
260 Kč
Houby jako lék -66%
Na základě tisíciletých zkušeností tradiční čínské medicíny objevila léčivé účinky hub i moderní lékařská věda.
alternativní medicína

Houby jako lék

399 Kč
134 Kč
Myšlenky bez myslitele -54%
Před desetiletím tato průkopnická kniha spustila explozi zájmu o to, jak může východní spiritualita vylepšit západní psychologii. Od té doby světy buddhismu a psychoterapie vytvářejí revolučně nové pochopení, z čeho se skládá zdravý emocionální život.
alternativní medicína

Myšlenky bez myslitele

255 Kč
117 Kč
Orgánové hodiny -10%
V této knize představuje autor funkce jednotlivých orgánů a jejich spolupráci v lidském organismu. Pojem orgánové hodiny se opírá o tradiční čínskou medicínu. Vychází z předpokladu, že v lidském těle dochází ke každodennímu koloběhu energie.
alternativní medicína

Orgánové hodiny

168 Kč
151 Kč
Reiki - léčba pro tělo, mysl a duši -10%
Kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční Reiki. Je myšlena jako referenční kniha pro učitele, cvičitele a žáky. Zároveň je obsáhlým úvodem k praxi.
alternativní medicína

Reiki - léčba pro tělo, mysl a duši

328 Kč
295 Kč
Matrix Energetics -10%
R.Bartlett zjistil, že slabý dotek spojený s cíleným záměrem stačí na to, aby jeho klienti znovu nabyli fyzickou, duševní, a dokonce i duchovní rovnováhu. Výsledky byly zcela mimořádné – a stále se vzpírají logice.
alternativní medicína

Matrix Energetics

360 Kč
324 Kč
Tejpování pevnými a pružnými tejpy -10%
Tejpování je metoda obvazování tělesných partií, nejčastěji končetin, pomocí pevných a pružných lepicích pásek o různé šířce podle velikosti a umístění tejpové aplikace.
alternativní medicína

Tejpování pevnými a pružnými tejpy

190 Kč
171 Kč
Zobrazuji 51 - 60 z 73 položek
<< < 1 .. 4 5 6 7 8 > >>