Nejprodávanější Kniha za posledních 14 dní - relaxace a cvičení

Jin jóga jako lék -10%
Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích.
relaxace a cvičení

Jin jóga jako lék

428 Kč
385 Kč
Mindfulness - Úvod do základů Mindfulness -10%
Mindfulness: Fit na těle i na duši je praktickou příručkou určenou k tomu, aby vás naučila na chvilku se zastavit a vnímat svět plnými doušky. Přináší vám základní informace o technikách mindfulness a zcela jednoduchá cvičení.
relaxace a cvičení

Mindfulness - Úvod do základů Mindfulness

179 Kč
161 Kč
Moudrost Hathorů -10%
(1x)
Jsme Hathorové. Jsme mistři zvuků a lásky z jedné vzestoupené intergalaktické civilizace. Přispěli jsme k vývojovému procesu v Egyptě a jiných starověkých kultur.
relaxace a cvičení

Moudrost Hathorů

520 Kč
468 Kč
Myšlenky v obraze -10%
Barbora Hu je zkušená instruktorka jógy, vystudovaná indoložka a kulturoložka a autorka několika článků a knih o józe.
relaxace a cvičení

Myšlenky v obraze

199 Kč
179 Kč
Neběhej, dej si slaninu -10%

Tahle kniha vám změní pohled na zdravý životní styl: Pokud chcete být opravdu fit, neměli byste běhat, cpát se sacharidy, věnovat se pilates nebo jíst pětkrát denně.

relaxace a cvičení

Neběhej, dej si slaninu

299 Kč
269 Kč
Omládněte s jógou za 2 x 7 dní -10%
Staroindický výraz pro lékařství – ájurvéda – doslova znamená „znalost (pro dosažení) vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André Van Lysebeth, vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod.
relaxace a cvičení

Omládněte s jógou za 2 x 7 dní

259 Kč
233 Kč
Pilates - Úvod do základů Pilates -10%
Cítíte se někdy při vstávání z pohovky na osmdesát? Nebo jste si všimli, že vaše osmdesátiletá sousedka je v lepší kondici než vy? Pak nastal čas vyzkoušet pilates, neocenitelný doplněk zdravého životního stylu. Vzhledem k tomu, že Joseph Pilates vy
relaxace a cvičení

Pilates - Úvod do základů Pilates

179 Kč
161 Kč
Využití tradiční čínské medicíny při péči o emoční zdraví -10%
V této zajímavé knize se dozvíte, že akupresurou (kterou si můžete dělat sami), požíváním některých bylin, jedením určitých jídel, sdílením pocitů s přáteli a cvičením venku, můžete ve svém životě mnohé zlepšit.
relaxace a cvičení

Využití tradiční čínské medicíny při péči o emoční zdraví

248 Kč
223 Kč
Celým tělem naboso -10%
Co vše modernímu člověku způsobuje běžná obuv a umělé prostředí, v němž se pohybuje? Jak bezpečně přejít na minimalistickou obuv a získat nesmírný prospěch z uvolnění a vysvobození chodidel?
relaxace a cvičení

Celým tělem naboso

228 Kč
205 Kč
Jóga pro tebe -10%

Zacvič si a poznej sama sebe! Chceš být klidnější, silnější a šťastnější? Začni cvičit jógu a jistě se ti to podaří... Pokud se cvičením začínáš, bude pro tebe tato kniha užitečným pomocníkem. Dozvíš se, v čem jóga spočívá a jaký je její přínos pro

relaxace a cvičení

Jóga pro tebe

229 Kč
206 Kč
Zobrazuji 51 - 60 z 86 položek
<< < 1 .. 4 5 6 7 8 9 > >>