Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - biologie

Mimikry a příbuzné jevy -10%

Kniha zachycuje celou šíři jevů v rámci adaptivních zbarvení v přírodě: krypse, aposematismu i různých typů mimézí i historii jejich poznávání za posledních dvě stě let.

biologie

Mimikry a příbuzné jevy

350 Kč
315 Kč
Příběh lidského těla -10%
(2x)
Strhující bestseller evolučního biologa prof. Daniela Liebermana osvětluje podstatné vlastnosti našeho těla s ohledem na všechny evoluční a kulturní tlaky, jež muselo podstoupit.
biologie

Příběh lidského těla

499 Kč
449 Kč
Co je nového v biologii -10%
(2x)
Do jaké míry umí živé organismy ovlivňovat samy sebe a své okolí? Anton Markoš přibližuje, jak se na tuto otázku i díky novým výzkumným možnostem dívají současní biologové.
biologie

Co je nového v biologii

240 Kč
216 Kč
Čistota a nebezpečí -10%
Přední britská antropoložka Mary Douglasová si za předmět dnes již klasické práce Čistota a nebezpečí zvolila analýzu idejí čistoty, nečistoty, znečištění a tabu.
biologie

Čistota a nebezpečí

348 Kč
313 Kč
Porod a budoucnost Homo sapiens -10%
Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět.
biologie

Porod a budoucnost Homo sapiens

245 Kč
221 Kč
Střetnutí paradigmat a řád živé skutečnosti -10%
(1x)

Kniha zkoumá nová paradigmata v současné biologii a do hloubky se zabývá přínosem vědců jako jsou Richard Dawkins, Barbara McClintock, Adolf Portmann, D. Bohm, R. Sheldrake a G. Bateson.

biologie

Střetnutí paradigmat a řád živé skutečnosti

360 Kč
324 Kč
Biologie rostlin -10%
Text je rozdělen do kapitol: Stavba rostlinné buňky, Stavba a funkce rostlinných orgánů, Systém a evoluce rostlin, Systém a evoluce hub. Nechybí ani problematika geneticky modifikovaných rostlin. Názornost zvyšují obrázky, grafy a tabulky.
biologie

Biologie rostlin

200 Kč
180 Kč
Zobrazuji 51 - 60 z 57 položek
<< < 1 .. 4 5 6