Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - specifické problémy a poruchy

Rozvoj sociálních dovedností u dětí s autismem -20%
Chybějící zpětná vazba ze strany dítěte na sociální podněty rodičů, nepřiměřené sociální chovaní dítěte v rámci širší rodiny i mimo domov vytváří nejen v rodičích, ale i v jejich okolí pochybnosti o správném výchovném působení.
specifické problémy a poruchy

Rozvoj sociálních dovedností u dětí s autismem

210 Kč
168 Kč
Specifika smyslového vnímání u autismu a Aspergerova syndromu -20%
Publikace se velmi podrobně věnuje specifikům smyslového vnímání u lidí s autismem a s Aspergerovým syndromem. Je určena pro odbornou veřejnost, cenné informace zde však najdou i rodiče dětí s autismem a všichni, kdo se o téma autismu zajímají.
specifické problémy a poruchy

Specifika smyslového vnímání u autismu a Aspergerova syndromu

350 Kč
280 Kč
Jak pes Logopes připravoval děti na psaní -20%
Kniha, kterou držíte v rukou, nabízí zejména předškolním dětem rozmanitá grafomotorická cvičení, která jsou velmi důležitou přípravou pro psaní ve škole.
specifické problémy a poruchy

Jak pes Logopes připravoval děti na psaní

169 Kč
135 Kč
Jak se žije s ADHD -20%
Ojedinělý titul je určen rodičům, vychovávajícím dítě s ADHD, inspiraci zde ale naleznou i učitelé a další pedagogičtí pracovníci a zájemci z řad odborníků.
specifické problémy a poruchy

Jak se žije s ADHD

250 Kč
200 Kč
Péče o dítě s postižením sluchu -20%
Kniha přináší potřebné informace pro poskytnutí kvalitní péče dítěti se sluchovým postižením jak zdravotníky, tak i pedagogy. Autorka popisuje nejčastější problémy související s péčí o dítě se sluchovým postižením.
specifické problémy a poruchy

Péče o dítě s postižením sluchu

186 Kč
149 Kč
Obrázkový slovník – Jídlo -20%
Knížka je vhodnou pomůckou pro nácvik porozumění řeči a k cílenému rozvoji pasivní slovní zásoby z oblasti JÍDLO.Je určena zejména dětem s poruchou autistického spektra. Každý obrázek je doprovázen psaným slovem.
specifické problémy a poruchy

Obrázkový slovník – Jídlo

190 Kč
152 Kč
Spánek, sen a dítě -20%
Mnoho unavených rodičů, jejichž děti z různých důvodů – nebo i zdánlivě bezdůvodně – nemohou po dlouhé týdny, měsíce, a někdy i roky spát, potřebuje podat pomocnou ruku.
specifické problémy a poruchy

Spánek, sen a dítě

348 Kč
278 Kč
Bratr vyvržených -50%
Legendární kniha známého francouzského apoštola delikventní mládeže uvádí čtenáře do začátků jeho působení v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století v Paříži, v devatenáctém obvodě.
specifické problémy a poruchy

Bratr vyvržených

179 Kč
89 Kč
Budu správně mluvit -20%
Chodíte s dítětem na logopedii? Pak je tento titul určen právě vám. Naučí vás pochopit nejen příčiny nejčastějších problémů s řečí, ale především principy metodických postupů, které se při odstraňování poruch používají.
specifické problémy a poruchy

Budu správně mluvit

249 Kč
199 Kč
Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole -20%
Komunikace představuje klíčový moment edukačního procesu. Publikaci jistě ocení všichni pedagogové bez logopedického vzdělání působící na běžných základních školách, ale i rodiče dětí s narušenou komunikační schopností.
specifické problémy a poruchy

Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole

195 Kč
156 Kč
Zobrazuji 51 - 60 z 60 položek
<< < 1 .. 4 5 6