Knižní velkoobchod Kosmas s.r.o. hledá na zkrácený pracovní úvazek spolupracovníka/spolupracovnici na pozici

Administrativní pracovník do nákupního oddělení

Nástup možný ihned, místo výkonu práce - Praha 2, Lublaňská 34

Náplň práce:

  • zpracování dat a administrativní agendy
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Požadujeme:

  • základní znalost MS Office
  • spolehlivost, samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • zaměstnání na HPP
  • ohodnocení dle výkonu
  • zaměstnanecké výhody
  • Kontakt: Jana Kerbachová, jana.kerbachova@kosmas.cz

    Máte rádi knihy a rádi pracujete s lidmi? Pak jste ten pravý pro naše knihkupectví. Kosmas provozuje síť knihkupectví po celé České republice a připravuje otevření nového knihkupectví v Benešově. Pro tuto prodejnu hledáme:

    Vedoucí knihkupectví v Benešově

    Co od Vás očekáváme:

    schopnost rychle a efektivně řešit vzniklé situace
    schopnost dostat od ostatních úplně vykonanou práci
    splněný plán tržeb
    čistou a fungující prodejnu
    komunikaci zboží s dodavateli a odběrateli
    vlastní nápady a iniciativa k rozvoji společnosti

    Pro tuto práci potřebujete:

    schopnost vedení lidí a týmové práce
    praxi ve vedoucí pozici/zkušenost s vedením lidí
    cílevědomost
    časovou flexibilitu
    uživatelskou znalost Excelu
    znalost programu Soumar výhodou, ale není podmínkou

    Výhody spolupráce:

    zázemí české prosperující společnosti
    odborné školení
    práce v dynamické, přátelské firmě
    možnost kariérního a finančního růstu
    slevy na knihy, stravenky a další

    Svůj životopis případně motivační dopis posílejte na knihkupectvi@kosmas.cz.

    Knihkupec / pokladní Benešov

    • aktivní přístup k zákazníkovi
    • poskytnutí rady při výběru knih
    • prezentaci zboží na prodejně
    • vyhledávání nových a zajímavých titulů

    • znalost a nadšení pro knihy
    • schopnost týmové práce
    • zodpovědnost

    • práce v prosperující české firmě, na HPP, směnný provoz
    • práce vhodná i pro ženy
    • slevy na knihy, stravenky a další
    • bonusový systém odměn
    Svůj životopis případně motivační dopis posílejte na knihkupectvi@kosmas.cz

    Hledáme knihkupce na poloviční úvazek v Plzni

    Do zavedeného plzeňského knihkupectví Kosmas v OC Borská pole hledáme knihkupce na poloviční pracovní úvazek. Příjemné prostředí, a skvělý kolektiv je samozřejmostí.
    Své nabídky prosím posílejte na adresu: plzen.borskapole@kosmas.cz

    Hledáme zaměstnance na HPP pro dvousměnný provoz ve skladu v Horoměřicích

    • vychystávání
    • kontrola
    • balení knih

    Požadujeme:

    • dobrou fyzickou kondici
    • pečlivost
    • samostatnost a spolehlivost

    Nabízíme:

    • bonusy za výkonnost

    Nástup dohodou, více informací na tel.: 778 439 739

    Strukturovaný životopis zašlete na email jana.kohutkova@kosmas.cz.