Hledáme zaměstnance na HPP pro dvousměnný provoz ve skladu v Horoměřicích

Náplň práce:

  • vychystávání
  • kontrola
  • balení knih

Požadujeme:

  • dobrou fyzickou kondici
  • pečlivost
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • bonusy za výkonnost
  • zaměstnanecké výhody

Nástup dohodou, více informací na tel.: 778 439 739

Strukturovaný životopis zašlete na email jana.kohutkova@kosmas.cz.

Knižní velkoobchod Kosmas s.r.o. hledá spolupracovníka/spolupracovnici na pozici

Pracovník ve skladu

Nástup možný ihned, místo výkonu práce - Horoměřice, Za Halami 877

Náplň práce

  • příjem zboží v oddělení vratek z konsignačních skladů
  • administrativní práce spojené s příjmem zboží
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • základní znalost MS Office
  • spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti patřící 18 let k největším na knižním trhu
  • zaměstnání na HPP

Kontakt: Veronika Bedlivá, veronika.bedliva@kosmas.cz

Hledáme knihkupce na poloviční úvazek v Plzni

Do zavedeného plzeňského knihkupectví Kosmas v OC Borská pole hledáme knihkupce na poloviční pracovní úvazek. Příjemné prostředí, a skvělý kolektiv je samozřejmostí.
Své nabídky prosím posílejte na adresu: plzen.borskapole@kosmas.cz