SOUTĚŽTE O ZÁSILKY DĚTSKÝCH KNIH NA 5 LET

24. 5. - 30. 6. 2018 /

SOUTĚŽTE O ZÁSILKY DĚTSKÝCH KNIH NA 5 LET

K nákupu kterékoli z 12 knih ze Zásilky z Knihozemě obdržíte v knihkupectví dvě pohlednice. Přehled všech 12 knih najdete na našem webu. Každá pohlednice obsahuje kód, kterým můžete sebe nebo rovnou vaše dítě zaregistrovat do naší soutěže.

Každý den vyhrává stý zaregistrovaný kód.

Soutěž trvá od 24. 5. do 30. 6. 2018.

Do soutěže se můžete registrovat opakovaně každý den znovu a zvýšit tak své šance na výhru. Platí však pravidlo, že v jeden den je možná registrace z jedné emailové adresy pouze 1x.

O co soutěžíte?

Každý rok, po dobu pěti let, doručíme všem 38 výhercům vždy poslední týden v listopadu zásilku 5 dětských knih, které sami pečlivě vybereme s ohledem na jejich kvalitu a zejména s ohledem na věk a zájmy vašeho dítěte. Z Knihozemě tak doputuje každému dítěti během 5 let celkem 25 knih.

Každý den se prostřednictvím e-mailu spojíme s jedním výhercem a společně vyladíme vaše preference, jaké typy knih vašemu dítěti z Knihozemě pošleme. Tento postup budeme opakovat každý rok, aby byla zásilka z Knihozemě vždy aktuálně přizpůsobena věku i zájmům vašeho dítěte. Výherce budeme detailněji informovat prostřednictvím e-mailu.

První zásilka knih bude vašemu dítěti doručena z Knihozemě již tento rok.

Pokud jste rodič více dětí a stanete se výhercem této soutěže, je možné výherní zásilku nadefinovat pro více než jedno dítě. Platí, že jedna zásilka obsahuje vždy pět knih.