Nevíte, co potěší Vaši ženu? Pár tipů od našich knihkupců

5. - 24. 12. 2017 / Knihkupectví Opava


Malý japonský krámek

Isabelle Artusová

V současné Paříži dojde k osudovému setkání líbezné gejšy s neohroženým samurajem. Gejšou je ve skutečnosti nefalšovaná Francouzka z předměstí, jež se našla v postavě tradiční japonské společnice s nalíčenou tváří a v hedvábném kimonu.

Cena: 258 Kč

Rosiina metoda

Dawn Frenchová

Komický román o ženě, která až do svých osmatřiceti let říkala ne, a teď chce najednou všechno dohonit.

Cena: 298 Kč


Veřejná tajemství

Alice Munroová

„Asi Vás překvapí, že Vám píše člověk, jehož neznáte a který si nepamatuje Vaše jméno,“ čte začátkem roku 1917 v dopisu, který má zásadně změnit její osamělý život, mladá knihovnice z ontarijského Carstairs.

Cena: 329 Kč


Letuška

Cassandra O´Learyová

Jako dítě snila o tom být mořskou pannou. A když za dramatických okolností opustila rodný Dublin a naskytla se jí možnost pracovat jako letuška, neváhala ani minutu.

Cena: 289 Kč

Fitness recepty

Fitness recepty

Autorka knihy má ráda sladké, zdravý životní styl, věčně jí chybí kokosový olej a nebaví ji uklízet kuchyň. Pro lásku ke sladkému vytvořila tuto knihu plnou zdravých, rychlých a především chutných receptů, které několikrát sama vyzkoušela.

Vášnivý lhář

Vášnivý lhář

London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje.

Dozvuky mých lásek

Dozvuky mých lásek

IT specialista a příležitostný pianista Adam Sharp se „už dívá do hlavně padesátky“, když jeho poklidný život v Norwichi s partnerkou, kocourem a návštěvami nemocné matky rozčeří e-mail od dávno ztracené lásky, půvabné herečky Angeliny.


So long, Marianne

So long, Marianne

Marianne bylo dvaadvacet let, když se svým partnerem, norským spisovatelem Axelem Jensenem, pobývala na řeckém ostrově Hydra. Jednoho dne ji při nákupu v místním koloniálu jakýsi mladý muž pozval do restaurace, kde právě seděl se svými přáteli.