Jo Nesbo - Policie
Ke stažení Info OKO

Policie

Interpret:  Hynek Čermák
Nakladatel: OneHotBook 2015
Policie - komplet

Policie - komplet

379 Kč
341 Kč
Skladem
-10%
379 Kč
341 Kč
Ihned
339 Kč

Anotace

„Jak říkával Harry, sériový vrah je jako bílá velryba. A sériový vrah policistů je bílá velryba s růžovými puntíky. Nenajdeš dva takové.“ Na místech, kde byli v minulosti spáchány dosud neobjasněné zločiny, jsou nalezeni zavraždění jejich dřívější vyšetřovatelé a to stejným způsobem, jakým byly usmrceny původní oběti. Ve speciálním týmu se...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(4x)

Vaše hodnocení
Zatím jsem poslechla jen první díl Policie a určitě musím sehnat díly všechny, protože mně to naprosto nadchlo. Detektivka podle mého gusta.
Mám podobný názor, jako předchozí čtenářka. "Policie" je i podle mě nejlepší a nejlépe vystavěná kniha ze série o H. Holeovi. Bez některých stěží uvěřitelných scén nebo zápletek, se stejnou porcí napětí, jehož je Nesbo mistrem.
Když tak o tom přemýšlím: Nesbo se tady nejvíc blíží klasikům severské krimi (třeba Sjowallová, Wahloo)...
Více
Pro mě asi nejpříjemnější díl série. Nepravděpodobný začátek za mě vyvážil zbytek knihy. Zvraty mi přišly méně překombinované a líbila se mi přiznaná linie udělat podezřelého každého, která mi v minulých dílech přišla trapně maskovaná :-). Dalo by se říci, že krásné zakončení, i když že by ne?

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Apoštolové spravedlnosti

(...) Knihy plné zvratů, brilantně vypointovaných kapitol a překvapivých změn perspektivy měly na jednu stranu kvality dravých filmových thrillerů, na druhou stranu čtenáře mátly prostředky čistě literárními. Snad proto si dosud žádný filmař na žádný román ze série netroufl . Pátrání Harryho Holea po výstředních násilnících je možná atraktivně rytmizované jako thriller nebo rockový song, ale těžiště atraktivity leží v pečlivé práci s nespolehlivým vypravěčem, rafinovaně podsouvanými hypotézami a skrývanou identitou jednajících postav. (...) Policie nemusí nutně znamenat konec kariéry detektiva, pro kterého je "policejní romance" tou nejničivější drogou. Znamenitý román nemusí znamenat holeův konec.

Nesbø, Jo: Policie

Přežil Harry Hole? Pokud ano, jak to proboha dokázal? Policie představuje výrazný nadprůměr v rámci severské krimi, ale kvůli slabšímu začátku jen podprůměr ve srovnání se zbytkem série.
Celá recenze

Magazín OKO

Jo Nesbo v Praze a dobře prodejná Policie
Aktuality

Jo Nesbo v Praze a dobře prodejná Policie

Poslední aktuální info pořadatelů zní: Autogramiáda 4.5. na Václaváku v Paláci knih se nám posunula na 16:30 a bude trvat 2 hodiny. Každý si může vzhledem k počtu zájemců nechat podepsat ...

 |  Tomáš Weiss

Chcete být u knihy dřív než policie?
Aktuality

Chcete být u knihy dřív než policie?

V dubnu vychází nová krimi Joa Nesbøho, která je zatím posledním dílem série s komisařem Harrym Holem. Chcete číst Policii jako první? Kniha Zlín Nabízí e-knihu na recenzi.

Máte-li zájem, zúčastněte se konkurzu na http://bit.ly/rc_policie

 |  Tomáš Weiss

Autor/Autorka

Interpret/Interpretka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Policie
Autor:
Nesbo, Jo
Nakladatel:
OneHotBook
EAN:
Interpret:
Čermák, Hynek
Popis:
AudioKniha ke stažení, 52 x mp3, délka 14 hod. 3 min., velikost 1162,0 MB, česky
Rok vydání:
2015