Ta, jenž přijde z moře 20.3.

/ Tomáš Weiss

Novinka Miloše Urbana Přišla z moře se stala součástí jarního Velkého knižního čtvrtku. Jižní Anglie, tajemná dívka, ztráta paměti a postupné nebezpečné rozvzpomínání...

Další články

TV Kosmas

Mrtvý na Pekelném vrchu česky

Známý slovenský autor historické fantasy Juraj Červenák, se snaží historickou detektivkou dál rozšířit okruh svých čtenářů jak na Slovensku, tak v Čechách i v Polsku. Přinášíme vám sk trailer, knihu v češtině nevydává Slovart, ale Argo a na českých pultech bude od 20.3., tedy v rámci akce Velký knižní čtvrtek.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Velké dějiny zemí Koruny české komplet

Tohle je skutečná knižní událost! Od roku 1999 až do tohoto týdne vydávalo nakladatelství Paseka asi největší knižní projekt v ČR za posledních 25 let. 19 svazků, přes 14 000 stran, 3000 obrázků, 175 map...to vše od kolektivu 21 autorů.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Už brzy nový román Petry Hůlové Macocha

"Vždycky mi přišlo trapný psát o sobě a zdráhala jsem se, ale tuhle knihu vypráví ženská, která píše knížky. A vypráví o svých stavech a běsech. Nandala jsem si masku klepny a s velkou nadsázkou v té knize mluvím o věcech, které mám blízko sebe." Záznam čtení pochází z Měsíce autorského čtení 2013, který pořádá každý rok v létě nakladatelství Větrné mlýny.