Recenzent

Ivana Drakslová

Netopýr

Netopýr

Číst tuto knihu po Sněhulákovi bylo naprosto nezáživné. První polovina knihy neměla vůbec žádný spád a chvílemi jsem měla problém pochopit, o čem to autor vlastně píše. Jak jsem Sněhuláka a Spasitele přečetla jedním dechem tak tuto knihu jsem četla asi tak na sto dechů.
Líný rodič

Líný rodič

Do knihy se mi nepodařilo vůbec začíst, takže jsem ji po přečtení prvních kapitol zatím odložila k ledu. Humoristické podání jsem zde vůbec nenašla a nevím, jestli se ke knize ještě někdy vrátím. Autor mě svými názory a postoji spíš...
Více
Labyrintem smrti

Labyrintem smrti

Po kriminálních příbězích převážně zasazených do současné doby je tato kniha příjemnou změnou. Napínavý historický román, který vás nenechá až do konce vydechnout, přestože je v určitém okamžiku jasné, kdo si vraždu objednal. Doporučuji.
Deník jedné mrchy

Deník jedné mrchy

Kniha mě opravdu pobavila. Hlavní hrdinka mě nepřestávala udivovat její zahleděností do sebe sama a s tím vznikající vtipné situace. Doporučuji jako oddychové čtení.
Tak trochu úžasní

Tak trochu úžasní

Zábavně napsané, mluva mladé hrdinky mi hodně připomíná "blbou blondýnu" I. Pazderkové. Každopádně příběhy jednotlivých hrdinů jsou reálné a podané čtivou formou. Co bych knize vytkla je překlad, kdy některé věty byly tak složitě...
Více
Podoba

Podoba

Naprosto výborně napsaná kniha. Autorka vás neustále drží ve střehu a je těžké knihu odložit. Místo vánočních pohádek jsem měla tuto knihu. Ze všech 3 knih, které jsem od této autorky četla, mě tato bavila nejvíce, ale to neznamená, že by ty zbylé dvě nestály za přečtení!
Spasitel

Spasitel

Nejprve jsem si stáhla pouze ukázku, ale ta mě tak zaujala, že jsem si musela okamžitě koupit knihu a přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji.
Sněhulák

Sněhulák

Knížka je velice čtivě napsaná. Pachatele jsem najisto "odhalila" až v druhé polovině knihy, ale vůbec to nevadilo, protože i po odhalení autor stupňuje napětí tím, co si pachatel ještě připravil dál. Určitě doporučuji.