Recenzent

Iva Jar.

Obranný reflex

Obranný reflex

Na P. Eisnerovi se mi líbí, že každá jeho kniha je úplně jiná. A všechny se mi líbily. Toto je možná sci-fi, možná prognóza?
Napínavé a zajímavé čtení. Doporučuji.
Rychlé lodě do pekel

Rychlé lodě do pekel

Nejdřív to vypadá, že to bude cestopis, pak se to ale nějak zvrtne... :)
Doporučuji, stálo to za to.
Rok ohně

Rok ohně

Asi nejlepší kniha od P. Eisnera. Ale já mám nekriticky ráda všechny jeho beletristické knihy. Tohle je moc pěkně vybudovaný příběh v mém oblíbeném žánru.
Milující sestra

Milující sestra

První kniha, kterou jsem od autora četla, a nalákala mě tak, že jsem pak přečetla všechny ostatní romány. Zůstává mou oblíbenou, i když Rok ohně je ještě o chloupek oblíbenější. Nedokážu ohodnotit bez spoileru, tak tedy jen doporučuji.
Inferno - ilustrovaná verze

Inferno - ilustrovaná verze

Od Browna jedna ze slabších knih. Čte se dobře, ale ostatní mi připadají lepší.
Po pár letech už si nepamatuji, o čem zrovna tahle byla. Jestli jste ještě nečetli jiné Brownovy knihy, raději sáhněte po těch. Tohle až už nebudete mít od něho co číst.
Hotýlek

Hotýlek

Od autorky podle mě asi nejslabší knížka, ale pořád je to nadprůměr.
Na můj vkus je tam hodně postav, trochu jsem se v nich ztrácela. Ale i tak zajímavé a konec překvapující.
Faktura

Faktura

Knížka je krátká, ale obsahem dost k zamyšlení. Nepřestala jsem na ni myslet po dočtení, ale ještě dlouho jsem se zamýšlela, jak bych dopadla na místě hlavní postavy já sama. Přestože je to už pár let, co jsem ji četla, vím pořád ještě o čem to je. A to se mi u mnoha knih nepodaří.
Normální debil 2

Normální debil 2

Na první díl to nemá, ale pořád ještě je to dostatečně vtipné na to, abych hodnotila plným počtem hvězdiček. Bellan mě prostě baví svým stylem humoru.
Normální debil

Normální debil

Vtipné, uvěřitelné, tak české!
Bavila jsem se. Seděl mi styl humoru i popisovaná doba, kterou si pamatuju z dětství. Trochu jako Hrdý Budžes, ale z pozdějších let. Musela jsem si koupit i druhý díl. Doporučuji oba, i když ten druhý už byl trochu slabší.
Městečko Pines

Městečko Pines

Pecka! Nejdřív nechápete, o co jde, ale jak se blíží konec, zjistíte, že je to dobře promyšlené. Skvělý nápad i jeho rozpracování. Doporučuji.
Městečko Pines 2

Městečko Pines 2

Trochu zklamání, ale pořád ještě mě to bavilo. Chybí ten moment překvapení z prvního dílu.
Městečko Pines 3

Městečko Pines 3

Po prvních dvou dílech mi tento třetí díl už připadal slabší. První díl mi ze série připadal nejlepší a postupně to upadá.
Trochu jiné nic

Trochu jiné nic

Vtipné básničky, které potěší a pobaví.
Penultima ultima cena

Penultima ultima cena

Moc zajímavá kniha, pro milovníky sauny a ty z Brna zvlášť.
Kromě samotných textů je i pěkně graficky vyvedená. Tu si určitě nechám, přestože většinou knihy po přečtení posílám dál.
Padesát odstínů tymiánu

Padesát odstínů tymiánu

Původně jsem poslouchala jako audioknihu, ale musela jsem si koupit i vlastní kopii papírové knihy. Autorka mě velice překvapila. Vtipný pohádkový příběh, který si ale asi více užije dospělý, než dítě. Bavila jsem se a určitě se ke knize vrátím opakovaně. Doporučuji.
Armabetton

Armabetton

Bavila jsem se královsky. Původně jsem měla knížku půjčenou, ale musela jsem si koupit svou vlastní. Určitě se k ní někdy vrátím.
Styl humoru, který mi naprosto sedí, trochu sarkastický, trochu švejkovský. Musím jedině doporučit.