Recenzent

Benedikta Riedová

Hele, řekni to!

Hele, řekni to!

Tedy zvládnout takhle ošemetné a neveselé téma s takovou bravurou, lehkostí (ale ne zlehčováním!), a dokonce i s humorem - to je opravdu kumšt.
Stejně jako předchozí díly série Já se z toho picnu! se i tento díl čte jedním dechem,...
Více
Praha mosty spojená

Praha mosty spojená

Opravdu povedená kniha. O každém pražském mostu nabízí spoustu informací velmi přehlednou a srozumitelnou formou, text je čtivý a často vyloženě zábavný (politické a úřednické tahanice ohledně stavby různých mostů zní dnešnímu čtenáři velmi...
Více
Mami, típni to!

Mami, típni to!

Tak tohle mě fakt bavilo, přečetla jsem jedním dechem. Pepina Karásková i její kamarádi a rodina jsou nesmírně sympatičtí, knížka má spád, vtip, spoustu bezvadných nápadů a taky krásné ilustrace. Bude z ní ideální dárek, a pod stromečkem ho letos najde spousta známých.
Čuně, seber to!

Čuně, seber to!

Taky vás tak štvou lidi, kteří neuklízejí po svých pejscích? Tahle knížka pro vás bude přímo terapeutická! Je vtipná, plná humoru, všechny postavy jsou ohromně sympatické, a ilustrace vše dotahují k dokonalosti. Prostě skvělá knížka, která je sice pro děti, ale potěší celou rodinu.
Skryto ve slovech

Skryto ve slovech

Příjemné, zábavné a pouční čtení nejen o jazyce, ale i o nás, naší společnosti a o světě. Kapitolky jsou krátké, takže knížka se dá číst třeba i v dopravních prostředcích cestou do práce a z práce.

Tuhle knihu určitě nadělím spoustě známých pod stromeček.