Recenzent

Tereza Králová

Dům spánku

Dům spánku

Mám ráda zamotané příběhy, a tahle knížka posloužila báječně. Nenudila jsem se a bavilo mě odhalovat další části příběhu, rozhodně doporučuji.
Asfalt

Asfalt

Nejvtipnější kniha, co jsem snad kdy četla. Plná mrtvol. Jupí!
Zabíjení

Zabíjení

Nejsem čtenářem podobných knih, dostala jsem ji půjčenou, a totálně mě dostala!! Drsné, ale hlavně vtipné, s dokonalými zvraty na každé stránce. Tenhle autor je FAKT dobrej. Doporučuju každému, kdo se rád nechá strhnout a pobavit, ale...

Více
Norské dřevo

Norské dřevo

Nevím, čím to je, ale já se s nadšenými názory většiny recenzentů neshoduji. Četla jsem docela dost knížek, a tohle je pro mě naprostý průměr. Není to špatně napsané, aby mě to donutilo knihu odložit, ale zkrátka a dobře se nudím.
Mrtvý otec

Mrtvý otec

Tahle kniha patřila mezi ty, které jsem náhodou vzala v obchodě do ruky, otevřela na náhodné stránce a prostě si ji musela koupit :)) Je plná úchylného humoru, takového zvláštně dadaistického - normálně mi podobná díla evokují silnou snahu...
Více
Zmizet

Zmizet

Kniha Zmizet byla pro mě překvapením mezi českými autory a moc se mi líbila. I když to není vhodné slovo, to se k tématu snad ani nehodí. Zkrátka mě chytla a přiměla pořídit si autočinu prvotinu K moři, která mě baví taky, i když je stylem vyprávění podobná.
Stalo se mi všechno

Stalo se mi všechno

Na jednu stranu to působí jako čtení pro dívky a ženy, ale na druhou stranu rozhodně cítíte, že to není pro pipinky. Román ze života, ne jen veselý, ne jen smutný,ale každopádně velmi čtivý!