Recenzent

Hatshepsut

Dvůr křídel a zmaru

Dvůr křídel a zmaru

Skvěle napsané, velmi čtivé. Postavy Rhysandra a Feyre jsem si oblíbila. Úžasná celá fantasy.
Dvůr mlhy a hněvu

Dvůr mlhy a hněvu

Určitě jsem nečekala, že mě druhý díl nadchne ještě více než první. Ale bylo to skvělé. Rozhodně doporučuji přečíst.
Dvůr trnů a růží

Dvůr trnů a růží

Tak jak nejsem velkým fanouškem fantasy, tak toto bylo skvělé. Postavy mi byly sympatické a rozhodně mě to přesvědčilo přečíst další díly.
Sestry

Sestry

Opět napínavé, děj strhující. Rozhodně je tato série jedna z neknapínavějších detektivek a určitě doporučuji.
Noc

Noc

Tento díl byl zatím asi nejslabší, nicméně stále je divák napnutý a čeká na hlavní rozuzlení hlavních postav.
Tma

Tma

Tak asi první díl byl za mě zatím nejlepší. Nicméně hlavní zápletka mezi hlavním hrdinou a hledaným zločincem Hirtmanem stále pokračuje a čtenáře stále více napíná.
Kruh

Kruh

Určitě skvělá detektivka. Už teď vím, že si přečtu celou sérii o Martinovi, hlavním vyšetřovateli. Stále napínavé až děsivé. Přesto psané napínavě az do konce.
Mráz

Mráz

Četla jsem jedním dechem. Určitě jedna z lepších detektivek. Hlavní detektiv sympatický, děj i zápletka strhující. Těším se na pokračování.
V rytmu charlestonu

V rytmu charlestonu

Duchařské téma. Teta Sadie byla číslo. Kniha byla zábavná, možná trochu vleklá. Byla to první kniha, kterou jsem od této autorky četla, rozhodně zkusím ještě nějakou.
Miluj mě vším

Miluj mě vším

Tak rozhodně byl tento díl nejdramatičtější a nejpředvídatelnější. Nicméně se mi celá trilogie líbila a autorka mě nezklamala.
Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli

Kniha splnila má očekávání. Postava hlavní hrdinky, která se nebála v růžových pracovních botách vyrovnat mužům byla zábavná. Určitě si přečtu další díly o zbývajících bratrech.
Miluj mě kdekoli

Miluj mě kdekoli

Druhý díl trilogie je psán podobně jako první. Týká se nejmladšího bratra a rozhodně není špatný. Je v tom humor, romantika a rodinné tajemství.
Jet

Jet

Tak tento díl se mi tak nelíbil jako první díl. Rule byl pro mě zajímavější. Nicméně jako oddechové čtení to není špatné. Další díl Rome si určitě pořídím.
Bentley

Bentley

Kniha se četla dobře, je vtipná. Hlavní postava Emmy skvělá. Určitě se těším na další díly.
Kontrakt 2

Kontrakt 2

Druhý díl byl neméně zajímavý jako první díl. Nicméně téma bylo smutnější, přesto doporučuji přečíst.
Šance

Šance

Dobré pokračování knihy V ringu, hlavní postavy jsou prostě skvělé. A Remy je muž, kterého prostě musíte chtít.
V ringu

V ringu

Rozhodně se mi tato kniha líbila, je to sice lehčí erotický žánr, ale mělo to něco do sebe. Zápasník Remy má určitě své problémy, ale je snem každé ženy.
Láska pod parou

Láska pod parou

Tak za mě rozhodně jeden ze slabších příběhů této autorky. Je to asi tím, že téma závislosti na alkoholu je na tuto romantickou literaturu těžké téma. Ale není to špatná oddechovka.
Neohlížej se

Neohlížej se

Skvělý příběh! Napínavý dokonce knihy. Hlavní hrdinka se ztrátou paměti je vlastně sám o sobě čtivý námět a autorka opět nezklamala.
Tajemné touhy

Tajemné touhy

Nebylo to špatné, ale něco tomu chybělo. Za mě určitě nejlepší postava kouzelný skřitek Cink. A co je určitě špatné není ukončené a není pokračování, což zklame čtenáře.
Bane: Prokletá láska

Bane: Prokletá láska

Tak tento příběh Jess byl dost drsný. Začátek jsem četla s velkými obavami, ale musím nakonec přiznat, že závěr už byl fajn. Určitě se mi z této série nejvíc líbil Vickious.
Kontrakt

Kontrakt

Váhala jsem zda si tuto knihu zakoupit a vlastně nevím ani po přečtení, zda to bylo to pravé ořechové. Byl to první roman této autorky, který jsem četla a určitě jsem četla s tímto námětem lepší knihy. On nepříjemný šéf a ona příjemná a chudá asistentka a skončí spolu. No na letní čtení asi ano.
Jedna noc s ním

Jedna noc s ním

Tato autorka píše vtipné romany, ale dějová linka byla taková nemastná, neslaná. Je v tom romantika, ale je to až moc nerealné.
Barva půlnoci

Barva půlnoci

Romány od této autorky jsou skvělé. Sice příběh nereálný, ale plné romantiky a čtivé do poslední chvíle. Přestože je námět on bohatý a ona chudá a přesto skončí spolu šťastní stále opakovaný je fajn.
Důvěřuj mi

Důvěřuj mi

Určitě si musíte přečíst prvně příběh autorky Počkám si na tebe, který je z pohledu Avery. Tento příběh je pouze z pohledu Cama, ale stojí za přečtení.
Počkám na tebe

Počkám na tebe

Avery má za sebou opravdu strašnou minulost, ale potká svoji osudovou lásku Cama, který jí dokáže, že budoucnost za to stojí.
Seznam mrtvých

Seznam mrtvých

Nádherný příběh, napínavý s prvky detektivky. Tuto autorku jsem si moc oblíbila.
Plán

Plán

Tento díl byl smutnější a asi reálnější než ty předchozí, ale už jen postava skvělého Tucka, vás do děje přitáhne.
Skóre

Skóre

Romantické, vtipné, prostě to nejlepší na romantické čtení o dovolené!
Omyl

Omyl

Druhý díl série Off-campus opět rozhodně doporučuji všem čtenářkám romantických knih. Po přečtení vás to urcitě donutí přečíst celou sérii.
Návrh

Návrh

Tak celá série Off-campus stojí rozhodně za přečtení. Postavy prvního dílu Hanna a Garret jsou určitě fajn. Romantika jedním dechem.
Zůstaň

Zůstaň

Přiběh sympatického a nejistého Matta v jeho porozvodovém období byl určitě dobrá odechovka pro letní čtení.
Hodnej kluk

Hodnej kluk

Z oblasti hokeje vtipná oddechovka. Má to i vážnou zápletku. Přestože jsou knihy této autorky vždy s očekávaným dobrým koncem, jsou oblíbené.
Navždy a věčně

Navždy a věčně

Jedním slovem dojemné a krásné. Četla jsem jedním dechem. Tato autorka umí psát velmi krasné romány, které vás vždy něčím chytí za srdce!
Oheň a voda

Oheň a voda

Tento druhy díl v sérii byl trošku slabší, ale určitě doporučuji přečíst všechny tři díly v sérii Nepřátelé a milenci.
Ďábel ve Skotsku

Ďábel ve Skotsku

Třetí díl trilogie opět čtivý. Nebyl tak zábavný jako druhý díl, ale opět splnil mé očekávání. Byl napínavý a konečně byl "padouch dopaden". Trilogie uzavřena. Určitě doporučuji celou trilogii.
Hrdina z hor

Hrdina z hor

První díl ze skotské Vysočiny mě určitě pobavil. Určitě řadím mezi povedené historické romány, které jsou příjemným oddechovým čtením a rozhodně patří mezi lepší příběhy autorky Suzanne Enoch. Doporučuji.
Můj skotský hrdina

Můj skotský hrdina

Příběh byl o něco zábavnější než první díl. Moc jsem si oblíbila nejmladšíbo bratra hlavního hrdiny. Bylo to vtipné a rozhodně si najdu čas si to opět přečíst.
Kapitán a jeho paní

Kapitán a jeho paní

Asi jsem od této knihy čekala trochu více. Ale přesto ji nechci úplně zatracovat. Snad mi neseděl celý děj, ale našly se tam i čtivá místa.
Návrat na Vysočinu

Návrat na Vysočinu

Tak určitě opět skvěle napsané. Ti kdo mají rádi historické romantické díla budou spokojeni. Rozhodně s prvním dílem nejlepší z celé série.
Nezkrotný horal

Nezkrotný horal

Druhý díl série Skandální skotové byl napínavý a tak jak má být romantický. Skoro jak Romeo a Julie. Znepřátelené rody skotské Vysočiny. Snad jen o něco lepší byl první díl Ďábel nosi kilt.
Někdo to rád skotské

Někdo to rád skotské

Tento poslední díl série byl hezkým zakončením. Hlavní hrdinka Cat mi byla sympatická a rozhodně se s ničím "nemazala" a určitě dokázala, že je pravá skotská horalka. Čtivé a zabavné!
Dcery pana Darcyho

Dcery pana Darcyho

Rozhodně není jednoduché navázat na takovou autorku jako je Jane Austenová. Přesto jsem byla překvapená, duch autorky tam urcitě byl. Není to Jane, ale je to čtivé a zábavné. Určitě si přečtu další díly. Snad jen škoda, že nejsou další díly v elektronické podobě v češtině.
Lady Susan

Lady Susan

Lady Susan je román psaný formou dopisů. Přesto je román čtivý a do poslední chvilky jsem byla napjatá, jak skončí. Lady Susan je koketa, příšerná matka a manipulátorka a snad každý soucítí s její dcerou. Ovšem neuvěřitelně umí svou krásou...
Více
Výpoveď

Výpoveď

Od této autorky to byla moje první kniha. Shrnula bych to svižné, vtipné a čtivé. Připomíná mi to film Láska s výstrahou se Sandrou Bullock.
Ďábel nosí kilt

Ďábel nosí kilt

Romantický příběh o Skotech, tentokrát z Londýna, kde na sebe naráží odvěké nepřátelství mezi Angličany a Skoty a současně i rozdíly mezi drsnými horaly a změkčilými Angličany. Příjemná romantická oddechovka.