Recenzent

gogodzila

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Knihu jsem dočetla asi do poloviny a odložila...už jsem neměla dál trpělivost na přehnanou , překombinovanost událostí pro mě až moc bláznivých.
Radši si zas přečtu nějakou debku...
Žítkovské bohyně

Žítkovské bohyně

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nesmírně poutavý , čtivý příběh psaný na základě skutečných událostí a skutečných osob. Spisovatelka musela udělat skutečně velký kus badatelské práce. Poklona vzhledem k jejímu věku. Už se těším na její...
Více
Tajemství modrých třešní

Tajemství modrých třešní

Sama jsem knihu nečetla ( ale možná to udělám). Syn (12 let) byl nadšený a nemohl se odtrhnout. Hned se mě ptal jestli je pokračování.....ale, bohužel.
Vřele doporučujeme všem náruživým čtenářům
Lovec draků

Lovec draků

Dojemný , dech beroucí příběh , bravurně napsaný příběh a jedna z nejlepších knih ,co jsem četla. (přečteno za 3 dny).Autor je mistr slova,který dokáže čtenáře velmi lidským způsobem přenést do děje a ještě ke všemu ho seznámit nejen s...
Více
Bratři Lví srdce

Bratři Lví srdce

Můj dnes 10-ti letý syn knihu již několikrá přečetl. Byla naše oblíbená ještě v době, kdy neuměl číst ipřesto, že příběh začína úmrtím dvou bratrů ( ale umírání patří k životu). Máme moc rádi ten příběh a vůbec spisovatelčiny knihy.