Recenzent

Anea

Odvaha šťastně žít

Odvaha šťastně žít

Knížka mě zaujala dle recenzí zde na Kosmasu, půjčila jsem si ji tedy v knihovně. Po jejím přečtení (cca za 1 hodinu) jsem ale došla k názoru, že recenze psali autorovi kamarádi nebo snad autor sám...? Větší blábol jsem tedy ještě nečetla....
Více
Inspirace v odstínech šedi

Inspirace v odstínech šedi

Z povídek jsem byla docela zklamaná. Doufala jsem, že začínající spisovatelé budou mít víc fantazie a nápadů než občas až nudná E L James v Padesáti odstínech. Ale příběhy byly takové neslané, nemastné. Erotického nádechu pomálu, hned ve...
Více
Z lodiček do traktoru

Z lodiček do traktoru

Příjemné čtení o velké lásce. Místy sice trochu zdlouhavé, ale u takovéhle romantiky to zas tolik nevadilo.
Vlhká místa

Vlhká místa

Ráda čtu různé žánry, ale toto bylo už přes čáru. Zvrácené, nechutné, autorka chce za každou cenu šokovat. Navíc úplně bez děje. Pro mě naprostá ztráta času.
Krtkova dobrodružství

Krtkova dobrodružství

Tři pohádky v jedné knížce, krásně ilustrované, krásně napsané, celá knížka krásně provedená. Co víc k tomu dodat. Prostě nesmrtelný Krteček.
Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel

Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel

Tato kniha určitě není pro každého. Pro mne to bylo velice těžké čtení. Povídku po povídce jsem se musela přemáhat, abych knihu dočetla. Zvláštně napsané povídky s nezáživným dějem a dost podivnými hrdinkami. Nechala jsem se zlákat vychvalujícími recenzemi a byla jsem zklamaná.
Vím, co jsi udělal

Vím, co jsi udělal

Přečetla jsem již všechny knížky od Zdenky Hamerové a vždy se mi velmi líbily. Tato mne ale trochu zklamala. Děj plyne zajímavě, ale ten konec... To mne zklamalo. Čekala jsem zajímavější rozuzlení a nakonec to bylo takové rozpačité a nevěrohodné.
My, sex a podpatky

My, sex a podpatky

Knížka mě v obchodě zaujala popiskem na přebalu. Vypadalo to na moderní a vtipné počtení. Při čtení první kapitoly jsem se docela nasmála a o to víc jsem se na celou knížku těšila. Postupně jsem ale byla víc a víc zklamaná. Vtipu ubývalo a...
Více
Jumaroro

Jumaroro

Velmi čtivá knížka s napínavým dějem. Jen od toho konce jsem čekala větší pecku. Ale jinak dobré, četlo se to moc hezky.
Pitralon

Pitralon

Pro mě zcela nudná knížka, úplně bez děje.