Recenzent

Eva Kahánková

Letec

Letec

Velice zajímavá kniha. Příběh popisuje situaci,kdy dojde ke ,, zmrazení,, člověka a jeho procitnutí v budoucností. Místy je kniha táhla, ale s velmi zajímavým dějem. Nepatří mezi nejlepší knihy, které jsem četla,ale propadák to take není.
Vteřinu poté

Vteřinu poté

Skvělá kniha. Nejsem úplný fanda do sci-fi fantasy, ale při čtení vás až mrazí představa, že by se příběh mohl jednou stát realitou. Kniha se stala jednou z mých nejoblíbenějších knih. Doporučuji
Hlas kukačky

Hlas kukačky

Krásná a dojemná kniha, podložená skutečnými událostmi. Jedná se o příběh, kde se prolínají generace žen (matka, dcera, vnučka) a jejich příběhy. Kniha není veselá, jsou zde popsány těžké životní situace,které byly dány i danou dobou. Velice mi připomínala knihu Hana.
Příliš osobní známost

Příliš osobní známost

Příjemné odpočinkové čtení. V porovnání s filmem, se mi kniha líbila i něco málo více. Pokud máte raději reálnější příběhy ze života, odpočinkovou literaturu a tenčí knihy, určitě doporučuji.
Bábovky

Bábovky

Příjemná odpočinková kniha. Ze začátku jsem bojovala se stylem, ale po přečtení jsem z něj byla naopak nadšená. Líbí se mi,že jsou zde vykresleny reálné příběhy žen, se kterými se můžete i ztotožnit.
Prolhaný život dospělých

Prolhaný život dospělých

Bohužel mě kniha vůbec nezaujala. Měla jsem velká očekávání, která nebyla naplněna. Měla jsem velký problém knihu dočíst. Jedná se o čistě můj názor, mohou se určitě objevit čtenáři, kteří budou mít z knihy lepší pocity.
Jóga pro začátečníky

Jóga pro začátečníky

Výborná knížka pro ty, kteří mají v plánu se věnovat ne jen samotnému cvičení jógy, ale chteji aplikovat tento styl do každodenního života. Doporucuji
Tatér z Osvětimi

Tatér z Osvětimi

Na knize se mi líbí, že se jedná o příběh inspirovaný skutečnými událostmi. Velmi dobře čtivá knížka, která na příč špatných událostí má dobrý konec. Pokud máte rádi tématiku koncentračních táborů, bude se vám kniha líbit. Doporučuji k ní i Cilčinu cestu
Hotýlek

Hotýlek

Paní Mornšťajnová píše krásné knihy. Pokud bych měla doporučit ty nejlepší, byly by to za mě Hana a Tiché roky. Z dosavadních děl autorky, se mi tato kniha líbila nejméně, ale i přesto povedená kniha, která vám nastíní osudy hlavních hrdinů, které ovlivní životy těch nejbližších.
Tiché roky

Tiché roky

Po Haně za mě druhá nejlepší kniha paní Mornštajnové. Děj není veselý, popisuje delší časový úsek životů hlavních hrdinů.
Na těchto knihách se mi nejvíce líbí to, jak pochopíte, že rozhodnutí jednoho člověka změní, či ovlivní, životy jiných.
Hana

Hana

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla. Napsáno formou pohledů více osob, díky čemuž pochopíte situace z různých úhlů. Pokud bych měla někomu doporučit jedinou knihu z toho, co jsem přečetla, byla by to právě tato.
Děj není...
Více
Slepá mapa

Slepá mapa

Kniha nezklamala. Za mě o něco malinko slabší než Hana a Tiché roky, ale opět skvělá knížka. Jedná se o příběh rodiny napříč generací, kde pochopíte jednání lidí na základě jejich minulosti. Doporučuji všem, kteří mají rádi v knihách prolínání příběhů více postav, které nemají jednoduché životy.
Indigová realita

Indigová realita

Pokud vás zajímá seberozvoj, mohu doporučit. Osobně jsem si z ní dost vzala, přináší rady, které můžete aplikovat do svého života. Určitě se k ní budu vracet. Mám rozečtené druhé vydání a to zatím vypadá skvěle.
Bezpečně nešťastní

Bezpečně nešťastní

Oddechová knížka, od které se nic neočekává. Jedná se o příběhy žen, okolo 30 let, se kterými se vrstevnice mohou ztotožňovat. Čte se rychle, u některých pasáží se zasmějete.