Recenzent

Renegát

Rybí krev

Rybí krev

Asi čteme hodně, myslím nás, kdo sem tu a tam přispíváme, ale přesto je zbytečné tu psát nějaké sáhodlouhé rozbory, stačí jen si "Rybí krev" prostě přečíst a sami poznáte, že "dost dobrý..."... Uvidíte, doporučuji. Dávám 5*
Chci, abys byl

Chci, abys byl

Další kniha prof.Halíka je zajímavý počin. Kniha je psaná srozumitelně, jasně a přístupně pro zasvěceného i pro laika. Autor čtenáři předkládá na problematiku víry a náboženství v postmoderní době svůj osobitý pohled. Pohled, který v rychle...
Více
O čem mluvím, když mluvím o běhání

O čem mluvím, když mluvím o běhání

Útlá a velice pěkná kniha psaná obyčejným, ale záživným vypravěčským stylem, svižným jazykem, popisujícím obyčejné věci. Není jen o běhu, je o životě, kterým probíháme každý po svém.
Překlad je moc pěkný a po jejím přečtění budete...
Více
Vyhnání Gerty Schnirch

Vyhnání Gerty Schnirch

Kniha je velice příjemným překvapením. Příběh je čtivý, vyprávěný s přehledem, čeština hezká, zpracování v českém prostředí stále kontroverní problematiky vyzrálé.Co víc si přát ? Snad jen, aby podobných titulů přicházelo víc. Jednoznačně doporučuji, kniha má co říct. A také říká.
Žítkovské bohyně

Žítkovské bohyně

Mimořádná kniha, inteligentní a čtivá. Lze jen doporučit a mladé autorce držet palce.
Sirotčinec slečny 
Peregrinové 
pro podivné děti

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Nenáročné čtení pro nepříliš náročné čtenáře. Kniha byla pro mě zklamáním již v polovině a dočetl jsem jí jen proto, že jsem čekal nějaké překvapení na závěr, které dá smysl předcházejícímu textu. To se ale nekonalo.... Dávám dvě za grafickou úpravu.