Recenzent

sibiřanka

Hledání modré

Hledání modré

Výborný nápad, krásně rozehraný svět a několik zajímavých momentů zabíjí okamžiky školáckého slohu, papírem šustících situací a do prázdna vypuštěný konec. Velká škoda. Jako by se autorka po prvních povedených kapitolách přestala snažit nebo to nechala dopsat svoji mladší ségru.
Každá sedmá vlna

Každá sedmá vlna

Poměrně důstojné pokračování Dobrý proti severáku. Stále je to inteligentní a zároveň romantický příběh. Jenom už spoustu věcí čekáte, hlavní hrdiny máte přečtené...
Doktor Proktor a prdicí prášek

Doktor Proktor a prdicí prášek

Úžasně vtipná knížka, která bude bavit děti i dospěláky. Má neotřelý příběh, vyprávění je neuvěřitelně lehké a to vše je doplněno svéráznými obrázky. Pokud budete knihu předčítat, oceníte skvělé dělení kapitol - každá je příběh sám pro sebe, kadžý večer můžete přečíst jednu a bude to dávat smysl.
Alef

Alef

Coelho dělá čaj z několikrát použitého sáčku. Do Alefu aspoň přihodil kostku cukru - příběh není taková blbost, jako byl Záhir, a pár nových střípků myšlenek se tu najde.
Dobrý proti severáku

Dobrý proti severáku

Dobrý proti severáku je jeden z mála romantických příběhů, který neurazí chytrého čtenáře. Málo kýče, hodně melancholie. Ideální pro dlouhý zimní večer a pár skleniček červeného.