Recenzent

Myška

Skládané hvězdy na okna

Skládané hvězdy na okna

Knížku paní Šilarové Skládané hvězdy na okna mohu moc doporučit. Naučila jsem se díky ní tvořit hvězdy a obrázky z průsvitného papíru a dělá mi to velikou radost. Kniha je krásně zpracovaná, vše je pěkně vysvětlené a když jsem si ji přečetla, dostala jsem velkou chuť tvořit. Děkuji moc.
Musela jsem zemřít

Musela jsem zemřít

Knihu Musela jsem zemřít od paní Anity z celého srdce doporučuji. Číst ji je tak hluboké a osvobozující. Jsem moc ráda a vDěčná, že mi vstoupila co života. děkuji.
Psí pohádka o opravdovém okamžiku

Psí pohádka o opravdovém okamžiku

Mohu knihu ze srdce doporučit dětem i dospělým. Přečetla jsem jí jedním dechem a zanechala ve mě nádherný radostný pocit, vzpomínku a že je všechno, jak být má; to, jak nám naši čtyřnozí průvodci, přátelé připomínají Domov a to, co je důležité. Děkuji mockrát, že jsem Psí pohádku objevila.
Stromy k nám hovoří

Stromy k nám hovoří

Nádherná kniha, moc jí doporučuji. Děkuji moc za ní.
Příběh Louise Braille

Příběh Louise Braille

Knihu moc doporučuji, je to tak krásný, dojemný a poučný příběh, který zahřeje na srdci. Děkuji moc za něj.
Andělé v mých vlasech

Andělé v mých vlasech

Moc doporučuji tuto knihu každému, hluboce mě zasáhla, povzbudila a dodala mi velkou naději. Přeji každému, aby knihy paní Lorny Byrneové prozářily duši, tak jako mě. Moc za ní děkuji.
Malá

Malá

Knihu Malá od pana Čagánka a Blanky Nové velmi doporučuji všem, malým i velkým. Vyprávění děvčátka s morčátkem a později psíčkem, které přináší každému naději a lásku, mě hluboce zasáhlo, plakala jsem u ní, i se smála, měla jsem pocit, že v malé Blance spatřuji sebe. Moc za ni děkuji a doporučuji.