Recenzent

Valerie

Rozhovor s andělem

Rozhovor s andělem

Jasná, vědomí rozšiřující kniha. Moc se mi líbila. Pokud vás zajímají andělé, nebo komunikace s vlastními průvodci a s bytostmi jiných dimenzí, tak jste tu správně. Doporučuji!
Muži jsou z Marsu Ženy z Venuše

Muži jsou z Marsu Ženy z Venuše

Knížka se mi líbí, je dobře napsaná. Nelíbí se mi ale, že na každé straně je minimálně jedna chyba. Chybí také slova nebo jsou tam velké překlepy, které mění smysl.
Já věřím

Já věřím

Když jsem si knihu poprvé přečetla, dojala mě a dodala mi naději. Četla jsem ji pak se synem, byla jsem zvědavá, jestli se mu bude líbit. Už jde do puberty a čte většinou už jen časopisy nebo komiksy. Líbila se mu moc. I když už jsem chtěla...
Více
Miltonovo tajemství

Miltonovo tajemství

Knížku jsem četla s dětmi i sama. Řeší situaci, kterou možná každý ve škole nebo jinde zažil - bojíme se někoho nebo něčeho a nevíme, co s tím... Doporučuji !
Už žádné výmluvy!

Už žádné výmluvy!

Moc se nám s dětmi líbila. Čteme ji znovu a znovu a přináší pokaždé nové otázky. "Mami, a opravdu můžu být, čím chci?" :-) Doporučuji!
Počátky

Počátky

Kniha se mi velmi líbila. Je jemná. Neobsahuje návody, ale inspiraci.
Miltonovo tajemství

Miltonovo tajemství

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem ji s dětmi a pak jsme si povídali o strachu a co s ním. Knížka nepoučuje, ale inspiruje. Mám ráda Tolleho a tohle je taková esence toho, co učí podaná jednoduše a pochopitelně pro každého. Také ilustrace se nám moc líbily.