Recenzent

Káťa

Zápisník jedné lásky

Zápisník jedné lásky

Zprvu se může zdát, že jde o klasicky romantický "přisládlý" příběh. Ale po přečtení celé knihy to v člověku něco probere, možná to přisadí to, že láska opravdu může trvat celý život.
Dva divoši

Dva divoši

Výborná kniha, je mi ale líto, že dnešní děti to už nebaví. Prosím rodiče! Čtěte svým dětem něco takového, o přírodě, aby věděly a měly vztah k živým věcem.
Hobit

Hobit

Knížka byla zábavná a plná dobrodružství, akorát pro mou mnohdy netrpělivou povahu se nehodily pasáže, kdy to bylo až moc zdlouhavé a ten očekávaný konec se tak nějak táhnul. Ale jinak se člověk hezky nechá vtáhnout do děje.
Už hořela, když jsem si do ní lehal

Už hořela, když jsem si do ní lehal

Jak je o Fulghumovi známé, píše knížky s malými úvahami, právě jako je tato. Velmi pěkné, musí se u ní uvažovat a situace přirovnávat ke svému vlastnímu životu a knihu si zamilujete.
Dívka, která sahala po hvězdách

Dívka, která sahala po hvězdách

Krásná kniha, doporučuji všem těm, kteří neví, jakou knihu koupit mladým i postarším dívkám. Tohle se jim bude alespoň trochu líbit. Pohodová, na snění, ke kafíčku.
Zahrada kouzel

Zahrada kouzel

Báječná kniha, plná krásných a milých překvapení. Krásně se u ní sní a odpočívá, nic křečovitého. Doporučuju všem křehkým povahám.