Recenzent

Marie Šedivá

Jumaroro

Jumaroro

Knížku jsem si koupila na základě doporučení. Udělala jsem dobře. Celý víkend jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Pořád jsem čekala, co bude dál. Konec knihy je pecka. Napínavé, čtivé. Do deštivých víkendů paráda.Všem vřele doporučuji.
Modlitba za mlčení

Modlitba za mlčení

Kniha začíná opravdu drastickou vraždou celé 7 členné amišské rodiny, ale vyšetřování vražd je popisováno velmi podrobně, věrohodně a až do konce knihy nevíte, kdo je vyvraždil. Surové, drastické, ale velmi čtivé. Nemůžete se odtrhnout. Alespoň já jsem ji přečetla za víkend. Vřele doporučuji.
Slzy prodaných dívek

Slzy prodaných dívek

Omlouvám se, ale udělala jsem chybu v mé recenzi této knihy. Nejedná se o Jasmínu, ale Malayu.
Slzy prodaných dívek

Slzy prodaných dívek

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Krásný styl, poutavé čtení, úplně mě to do děje vtáhlo a nemohla jsem knihu odložit. Tato dívka z Filipín měla opravdu štěstí, i když ze začátku to tak nevypadalo a vytrpěla si svoje, když jich několik...
Více
Kavárnička v Kábulu

Kavárnička v Kábulu

Byla jsem knížkou docela zklamaná. Děj mě neupoutal, bylo to celé nějaké rozevláté. Očekávala jsem nějaký příběh, vyprávění zážitků,...No, k knihovně jí rozhodně mít nemusím.
Dobrovolnice

Dobrovolnice

Přečetla jsem všechny knihy Hanky Hindrákové a jsou všechny úžasné. Doporučuji k přečtení.
Karibu Keňa

Karibu Keňa

Kniha opět nezklamala. Jako všechny knížky Hany Hindrákové.
Děti nikoho

Děti nikoho

Úžasná knížka, opravdu poutavé čtení. Přečetla jsem jí za sobotu a pod dlouhé době jsem měla pocit, že jsem si koupila to pravé.