Recenzent

Pešek Tomáš

Spolčení hlupců

Spolčení hlupců

kniha je strasne nudna, nudna, nudna. Ja si humor predstavuji jinak. Knihu jsem nikdy nedocetl a to delam velmi malokdy. Je to cista koncentrovana nuda.
Pí a jeho život

Pí a jeho život

Toto je vskutku vynikající, jedna z pěti knížek, které bych si sebou vzal na pustý ostrov. Vřele doporučuji přečíst. Jak jsme byli s manželkou nešťastní, když kniha skončila a tygr odběhl...... :-) Nize uvedene recenzentce ve veci otazky na...
Více
Paměť mojí babičce

Paměť mojí babičce

Úžasné....zábavné....neuvěřitelně čtivé (i pro muže, ačkoliv se v podstatě jedná o ženskou záležitost). Tohle je opravdu vynikající kniha, všem doporučuji.
Stanice Tajga

Stanice Tajga

Petro Hulova, kde je ta neuveritelna lehkost, zabavnost, ctivost, jako u knihy 'Pameti moji babicce'? Tohle byla kniha, toto je slaby odvar, SKODA, SKODA.
Laskavé bohyně

Laskavé bohyně

Toto je kniha, na kterou se opravdu nezapomina. Neni veru lehke ji cist, sam jsem si zvolil tvrdy rezim, ze denne aspon 20 stranek prectu. S urcitymi pauzami jsem cetl knihu asi dva mesice, nekdy to slo lehce (stalingrad), nekdy velmi...
Více
Zatím dobrý

Zatím dobrý

Výborná knížka, neuvěřitelně čtivá a psaná s velkým nádhledem, nemyslím si, že by autor příliš stranil pohledu bratří Mašínů!!! Vřele doporučuji.